Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O TYM JEST GŁOŚNO

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie w odważnej pozie. To nie mogło przejść bez echa! 

Przesadziła?

Aleksandra Andrzejak 13 maja 2021 06:57
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksanę Węgiel na Instagramie śledzi 1,2 mln użytkowników. Pod każdym jej zdjęciem fani zostawiają setki komentarzy. Jednak tym razem gwiazda wywołała prawdziwą burze. 

Roksana Węgiel: kariera

Roksana Węgiel wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej sukces był wielkim wydarzeniem, bo od 1994 roku, kiedy Edyta Górniak zajęła drugie miejsce na Eurowizji dla dorosłych, Polska nie odniosła żadnego znaczącego sukcesu. Aż do listopada 2018 roku, kiedy 13-latka z Jasła rzuciła Mińsk i Europę na kolana. Roksana jest też laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. ...a ma dopiero 16 lat.

Zobacz także: Rodzice Roksany Węgiel ujawnili jej wielkie marzenie: „chce być jak Freddie Mercury”

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Tak Roksana pozowała dla Vivy! w 2019 roku

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie w odważnej pozie

Roksana Węgiel zazwyczaj stawiała na ubrania typowe dla nastolatek. Nosiła sneakersy i jeansy. Jednak jej rozwijająca się kariera, udział w kolejnych show i występy sprawiły, że fani mogą podziwiać Roxie w odważnych, czasem szalonych stylizacjach. Jednak dopiero ta fotografia wywołała prawdziwą burzę.

Zobacz także: Roksana Węgiel: „Jestem uparta i staram się dążyć do celu, ale nie za wszelką cenę”​​​​​​​

Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje odświeżoną fryzurę. Jednak uwagę fanów skradło coś innego. Największe zainteresowanie obserwatorów wzbudziła jej poza i głęboki dekolt. W komentarzach followersi podzielili się na dwa obozy. Jedni są zachwyceni fotografią, inni krytykują Roksanę zarzucając jej zbyt odważną pozę. „Tak bez urazy ale na tym zdjęciu wyglądasz na 30 lat” i „fajnie swiecisz biustem” - czytamy w komentarzach. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.