O TYM JEST GŁOŚNO

Roksana Węgiel popłakała się przed występem w Dance Dance Dance. To reakcja na słowa jurora

Wiemy, co powiedział Agustin Egurrola

Rafał Kowalski 8 kwietnia 2021 20:40

Agustin Egurrola dołączył do jury programu Dance Dance Dance i od pierwszego odcinka pokazał swoją surową stronę. Jeden z komentarzy doprowadził nawet świetnie tańczącą Roxie Węgiel do płaczu. Uczestniczka show i choreograf spotkali się potem na sali prób. Podczas treningu piosenkarka znów się rozpłakała. Ale tym razem Egurrola wspierał 16-latkę.

Roksana Węgiel we łzach po słowach Agustina Egurroli

Kilka dni temu podczas przygotowań do piątkowego odcinka Dance Dance Dance Roksana Węgiel spędzała czas w towarzystwie Agustina Egurroli, który pomagał jej ćwiczyć kroki. W pewnym momencie gwiazda estrady wyznała, że czuje presje przy każdym występie – czy to muzycznym, czy tanecznym. „Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania…”, opowiadała nastolatka.

Doświadczony choreograf dał Roxie radę. „Musisz mieć swoje marzenia i odwagę, żeby je mówić. Nie możesz się bać krytyki. Roxie, jesteś taka zdolna...”, mówił Agustin Egurrola, a idolka nastolatków popłakała się. „Agustin przejrzał mnie”, powiedziała piosenkarka we łzach.

Roksana Węgiel płacze w DDD
Fot. TVP mat. promocyjny

Najsurowszy z trójki jurorów przytulił najmłodszą uczestniczkę programu i powiedział do kamery, co ma dać jej udział w show. „Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest moment na zaistnienie w „Dance Dance Dance”. Potrzebujemy, żeby była silna, pewna siebie…”, tłumaczył.

Uważacie, że taka szkoła życia potrzebna jest młodej piosenkarce? Materiał filmowy z prób możecie zobaczyć na górze strony. 

CZYTAJ TEŻ: Agustin Egurrola krytykowany za surowe oceny w Dance Dance Dance. Juror odpowiedział! 

Agustin Egurrola, Dance Dance Dance
Fot. materiał prasowy TVP

Roxie płacze w dance dance dance
Fot. TVP mat. promocyjny

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.