O TYM JEST GŁOŚNO

Roksana Węgiel popłakała się przed występem w Dance Dance Dance. To reakcja na słowa jurora

Wiemy, co powiedział Agustin Egurrola

Rafał Kowalski 8 kwietnia 2021 20:40

Agustin Egurrola dołączył do jury programu Dance Dance Dance i od pierwszego odcinka pokazał swoją surową stronę. Jeden z komentarzy doprowadził nawet świetnie tańczącą Roxie Węgiel do płaczu. Uczestniczka show i choreograf spotkali się potem na sali prób. Podczas treningu piosenkarka znów się rozpłakała. Ale tym razem Egurrola wspierał 16-latkę.

Roksana Węgiel we łzach po słowach Agustina Egurroli

Kilka dni temu podczas przygotowań do piątkowego odcinka Dance Dance Dance Roksana Węgiel spędzała czas w towarzystwie Agustina Egurroli, który pomagał jej ćwiczyć kroki. W pewnym momencie gwiazda estrady wyznała, że czuje presje przy każdym występie – czy to muzycznym, czy tanecznym. „Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania…”, opowiadała nastolatka.

Doświadczony choreograf dał Roxie radę. „Musisz mieć swoje marzenia i odwagę, żeby je mówić. Nie możesz się bać krytyki. Roxie, jesteś taka zdolna...”, mówił Agustin Egurrola, a idolka nastolatków popłakała się. „Agustin przejrzał mnie”, powiedziała piosenkarka we łzach.

Roksana Węgiel płacze w DDD
Fot. TVP mat. promocyjny

Najsurowszy z trójki jurorów przytulił najmłodszą uczestniczkę programu i powiedział do kamery, co ma dać jej udział w show. „Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest moment na zaistnienie w „Dance Dance Dance”. Potrzebujemy, żeby była silna, pewna siebie…”, tłumaczył.

Uważacie, że taka szkoła życia potrzebna jest młodej piosenkarce? Materiał filmowy z prób możecie zobaczyć na górze strony. 

CZYTAJ TEŻ: Agustin Egurrola krytykowany za surowe oceny w Dance Dance Dance. Juror odpowiedział! 

Agustin Egurrola, Dance Dance Dance
Fot. materiał prasowy TVP

Roxie płacze w dance dance dance
Fot. TVP mat. promocyjny

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.