Poznajcie historię miłości Ramiego Maleka i Lucy Boynton

Gabriela Czernecka 1 października 2021 18:03

Rola w filmie Bohemian Rhapsody przyniosła mu nie tylko rozpoznawalność na całym świecie, ale i miłość. Rami Malek podczas 91. gali rozdania filmowych nagród zdobył Oscara 2019 w kategorii najlepszy aktor za kreację Freddiego Mercury'ego. Był to pierwszy Oscar w jego karierze i z pewnością nie ostatni. Aktor był tak przejęty tym, że wybiera się na prestiżową galę, że... nieodpowiednio założył swoją muszkę, a odbierając statuetkę spadł ze sceny! To jednak nic przy tym, jakie słowa padły z jego ust w kierunku ukochanej, o 12 lat młodszej Lucy Boynton. Jak się poznali? Poznajcie poruszającą historię ich miłości.

Rami Malek i Lucy Boynton - historia miłości

Choć film Bohemian Rhapsody kręcono przez rok, związek udało im się utrzymać w tajemnicy prawie dwa lata! Chemia, jaką udało im się odtworzyć na wielkim ekranie szybko przeniosła się poza plan. Rami Malek, biorąc udział w castingu do roli Freddiego Mercury'ego po pierwsze nie spodziewał się, że zostanie wybrany, a po drugie, z pewnością nie sądził, że to właśnie podczas tworzenia produkcji odnajdzie miłość. Choć plotki o Rami Maleku i Lucy Boynton i ich romansie krążyły już od kwietnia 2018 roku, dopiero w styczniu 2019 para zdecydowała się potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń i wspólny film.

Przypomnijmy, że o Ramim Maleku zrobiło się głośno w 2015 roku za sprawą roli niestabilnego emocjonalnie hakera z serialu Mr Robot, w którego miał okazję się wcielić. Aktor stał się szalenie popularny i zdobył szereg nagród, w tym Złoty Glob dla najlepszego serialu dramatycznego (po raz pierwszy od 18 lat nagroda w tej kategorii nie przypadła białemu aktorowi). Co więcej, pozbył się w końcu łatki "charakterystycznego" aktora i zaczął dostawać coraz więcej propozycji ról pierwszoplanowych. Rami postawił sobie za cel wybieranie takich produkcji, w których największe znaczenie ma historia: „Nie muszę pracować cały czas. Zdecydowanie wolę poczekać na coś wyjątkowego, co wyda mi się przekonujące”, mówił w wywiadzie dla Close Up With The Hollywood Reporter.

Zobacz też: Nicole Kidman i Keith Urban: „Spotkanie jej i małżeństwo nie zmieniło mojego życia. Było jego początkiem”

Lucy Boynton - kim jest dziewczyna Ramiego Maleka?

Długo nie musiał czekać na spełnienie swojego marzenia. W 2017 roku podano do oficjalnej wiadomości, że Rami Malek wcieli się we Freddiego Mercury'ego. Wówczas nie wiadomo było jeszcze, kto wcieli się w Mary Austin, przyjaciółkę bliską sercu lidera Queen. Dopiero kilka tygodni później podano, że zagra ją Lucy Boynton. Kim jest? Wcielająca się w Mary Austin Lucy Boynton jest aktorką. Urodziła się w Nowym Jorku, ale wychowywała się w Londynie, który nadal uznaje za swój dom. Swoją karierę zaczęła już w wieku 12 lat.

Wówczas wcieliła się w Beatrix Potter w filmie Miss Potter. Dziś Lucy Boynton ma 27 lat, nazywana jest nową ikoną w świecie makijażu, a na swoim koncie takie produkcje jak: Zło we mnie, Młodzi przebojowi lub Morderstwo w Orient Expressie. Przełomem w jej karierze z pewnością jest rola Mary Austin w filmie Bohemian Rhapsody na planie którego poznała Ramiego Maleka

W styczniu 2018 roku para po raz pierwszy pokazała się publicznie, czym potwierdziła plotki o związku. Przypomnijmy, że chwilę później zaprezentowali się na imprezie SuperBowl w Minneapolis. Jak mówią świadkowie, para ograniczała jednak swoje czułości do minimum. Po kilku miesiącach zakochani usiedli w pierwszym rzędzie na pokazie Miu Miu podczas paryskiego Tygodnia Mody. Kilka tygodni później źródło magazynu US Weekly potwierdziło, że Rami Malek i Lucy Boynton są parą: „On jest w nią zapatrzony. Cały czas odwiedza ją w Londynie”, mieliśmy okazję przeczytać. 

W październiku para już nie ukrywała swojego uczucia. Podczas jednej z prestiżowych imprez prezentując się na czerwonym dywanie przytulali się i wymieniali uśmiechami. W styczniu 2019 roku Rami Malek podczas odbierania nagrody dla najlepszego nowego artysty na międzynarodowym festiwalu filmowym w Palm Springs powiedział: „Dziękuję ci, Lucy Boynton. Jesteś moją sojuszniczką, moją powierniczką, moją miłością. Bardzo ci dziękuję”, wyznał.  

Zobacz też: To ona była najważniejszą kobietą jego życia. Historia miłości Jamesa Deana i Pier Angeli

Podobnych słów użył, odbierając Oscara 2019 w kategorii najlepszy aktor i dziękując jej za pracę na planie Bohemian Rhapsody. „Lucy, jesteś sercem tego filmu, jesteś niesamowicie utalentowana. Masz moje serce”, powiedział wzruszony. Ale zanim dumny ze zwycięstwa wkroczył na scenę oddał na ustach ukochanej, Lucy Boynton gorący pocałunek, co udało się uchwycić kamerom (pocałunek pary zobaczycie tutaj>>). Wygląda na to, że w zagranicznym show-biznesie pojawiła się nowa power couple!  Rami Malek i Lucy Boynton potem wielokrotnie pojawiali się razem na czerwonym dywanie. Trzymali się za ręce, uśmiechali do fotoreporterów...

Rami Malek i Lucy Boynton prezentowali się zjawiskowo podczas światowej premiery „Nie czas umierać ”

Ich relacja wciąż się rozwija. Pandemię spędzili razem w Londynie, gdzie jak donosiła zachodnia prasa, para poszukiwała dla siebie wymarzonego domu. Podobno planują zostać rodzicami. ,,Oglądali rezydencje w północnym Londynie. Planują osiedlić się i założyć tu rodzinę, ponieważ Rami nie ma teraz dużo prywatności, kiedy wyjeżdża do Los Angeles", podawał  Mail on Sunday w 2020 roku. 

Niedawno zakochani pojawili się na światowej premierze Nie czas umierać. Rami Malek występuje w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie, gdzie wciela się w czarny charakter. Nie ujawnił wiele na temat swojej tajemniczej postaci, ale obiecał, że fani będą „zszokowani” produkcją i zagwarantuje im ona ogromne emocje. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentują.  

1/10
Rami Malik i Lucy Boynton
Copyright @Getty Images
1/10

Rami Malek i Lucy Boynton to nowa power couple na zagranicznych salonach!

2/10
Rami Malek i Lucy Boynton, kadr z filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Mat. prasowe
2/10

Rami Malek i Lucy Boynton poznali się na planie Bohemian Rhapsody.

3/10
Rami Malek i Lucy Boynton, kadr z filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Mat. prasowe
3/10

Choć film Bohemian Rhapsodykręcono przez rok, związek udało im się utrzymać w tajemnicy prawie dwa lata! 

4/10
Rami Malek i Lucy Boynton
Copyright @Getty Images
4/10

Chemia, jaką udało im się odtworzyć na wielkim ekranie szybko przeniosła się poza plan. Rami Malek, biorąc udział w castingu do roli Freddiego Mercury'ego po pierwsze nie spodziewał się, że zostanie wybrany, a po drugie, z pewnością nie sądził, że podczas tworzenia produkcji odnajdzie miłość.

5/10
Rami Malek i Lucy Boynton
Copyright @Getty Images
5/10

Choć plotki o Remi Maleku i Lucy Boynton i ich romansie krążyły już od kwietnia 2018 roku, dopiero w styczniu tego roku para zdecydowała się potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń i wspólny film. 

6/10
Rami Malek i Lucy Boynton
Copyright @Getty Images
6/10

W marcu zakochani usiedli w pierwszym rzędzie na pokazie Miu Miu podczas paryskiego Tygodnia Mody. Kilka tygodni później źródło magazynu US Weekly potwierdziło, że Rami Malek i Lucy Boynton są parą: „On jest w nią zapatrzony. Cały czas odwiedza ją w Londynie”, mieliśmy okazję przeczytać. 

7/10
Rami Malek i Lucy Boynton
Copyright @Getty Images
7/10

Odbierając Oscara 2019 Rami podziękował ukochanej: „Lucy, jesteś sercem tego filmu, jesteś niesamowicie utalentowana. Masz moje serce”, powiedział wzruszony. Ale zanim dumny ze zwycięstwa wkroczył na scenę oddał na ustach ukochanej, Lucy Boynton gorący pocałunek, co udało się uchwycić kamerom!

8/10
) Lucy Boynton i Rami Malek, OScary 2020
Copyright @Rex Features/East News
8/10

 Lucy Boynton i Rami Malek na gali wręczenia Oscarów 2020

9/10
Lucy Boynton i Rami Malek, Oscary 2020, Impreza Vanity Fair
Copyright @ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS
9/10

Lucy Boynton i Rami Malek na imprezie Vanity Fair, 2020 rok

10/10
Rami Malek,Lucy Boynton, Światowa premiera 'No Time To Die', 2021
Copyright @WP Pix / SplashNews.com/East News
10/10

Podczas światowej premiery filmu Nie czas umierać, Rami Malek i Lucy Boynton wyglądali zjawiskowo. Na czerwony dywan wkroczyli trzymając się za ręce.

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.