O NICH JEST GŁOŚNO

Poznali się na planie Bohemian Rhapsody i od tamtej pory są nierozłączni!

Poznajcie historię miłości Ramiego Maleka i Lucy Boynton

Gabriela Czernecka 26 lutego 2019 17:47

Z pewnością tegoroczny oscarowy wieczór Rami Malek zapamięta na długo! Podczas 91. rozdania filmowych nagród zdobył Oscara 2019 w kategorii najlepszy aktor za rolę Freddiego Mercury'ego w filmie Bohemian Rhapsody. To pierwszy Oscar w jego karierze i z pewnością nie ostatni. Aktor był tak przejęty tym, że wybiera się na prestiżową galę, że... nieodpowiednio założył swoją muszkę, a odbierając statuetkę spadł ze sceny! To jednak nic przy tym, jakie słowa padły z jego ust w kierunku ukochanej, o 12 lat młodszej Lucy Boynton. Jak się poznali? Poznajcie poruszającą historię ich miłości.

Rami Malek i Lucy Boynton - historia miłości

Choć film Bohemian Rhapsody kręcono przez rok, związek udało im się utrzymać w tajemnicy prawie dwa lata! Chemia, jaką udało im się odtworzyć na wielkim ekranie szybko przeniosła się poza plan. Rami Malek, biorąc udział w castingu do roli Freddiego Mercury'ego po pierwsze nie spodziewał się, że zostanie wybrany, a po drugie, z pewnością nie sądził, że to właśnie podczas tworzenia produkcji odnajdzie miłość. Choć plotki o Remi Maleku i Lucy Boynton i ich romansie krążyły już od kwietnia 2018 roku, dopiero w styczniu tego roku para zdecydowała się potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń i wspólny film. 

Przypomnijmy, że o Ramim Maleku zrobiło się głośno w 2015 roku za sprawą roli niestabilnego emocjonalnie hakera z serialu Mr Robot, w którego miał okazję się wcielić. Aktor stał się szalenie popularny i zdobył szereg nagród, w tym Złoty Glob dla najlepszego serialu dramatycznego (po raz pierwszy od 18 lat nagroda w tej kategorii nie przypadła białemu aktorowi). Co więcej, pozbył się w końcu łatki "charakterystycznego" aktora i zaczął dostawać coraz więcej propozycji ról pierwszoplanowych. Rami postawił sobie za cel wybieranie takich produkcji, w których największe znaczenie ma historia: „Nie muszę pracować cały czas. Zdecydowanie wolę poczekać na coś wyjątkowego, co wyda mi się przekonujące”, mówił w wywiadzie dla Close Up With The Hollywood Reporter.

Lucy Boynton - kim jest dziewczyna Ramiego Maleka?

Długo nie musiał czekać na spełnienie swojego marzenia. W 2017 roku podano do oficjalnej wiadomości, że Rami Malek wcieli się we Freddiego Mercury'ego. Wówczas nie wiadomo było jeszcze, kto wcieli się w Mary Austin, przyjaciółkę bliską sercu lidera Queen. Dopiero kilka tygodni później podano, że zagra ją Lucy Boynton. Kim jest? Wcielająca się w Mary Austin Lucy Boynton jest aktorką. Urodziła się w Nowym Jorku, ale wychowywała się w Londynie, który nadal uznaje za swój dom. Swoją karierę zaczęła już w wieku 12 lat.

Wówczas wcieliła się w Beatrix Potter w filmie Miss Potter. Dziś Lucy Boynton ma 25 lat, nazywana jest nową ikoną w świecie makijażu, a na swoim koncie takie produkcje jak: Zło we mnie, Młodzi przebojowi lub Morderstwo w Orient Expressie. Przełomem w jej karierze z pewnością jest rola Mary Austin w filmie Bohemian Rhapsody na planie którego poznała Ramiego Maleka

W styczniu 2018 roku para po raz pierwszy pokazała się publicznie, czym potwierdziła plotki o związku. Przypomnijmy, że chwilę później zaprezentowali się na imprezie SuperBowl w Minneapolis. Jak mówią świadkowie, para ograniczała jednak swoje czułości do minimum. W marcu zakochani usiedli w pierwszym rzędzie na pokazie Miu Miu podczas paryskiego Tygodnia Mody. Kilka tygodni później źródło magazynu US Weekly potwierdziło, że Rami Malek i Lucy Boynton są parą: „On jest w nią zapatrzony. Cały czas odwiedza ją w Londynie”, mieliśmy okazję przeczytać. 

W październiku para już nie ukrywała swojego uczucia. Podczas jednej z prestiżowych imprez prezentując się na czerwonym dywanie przytulali się i wymieniali uśmiechami. W styczniu tego roku 37-letni Rami Malek podczas odbierania nagrody dla najlepszego nowego artysty na międzynarodowym festiwalu filmowym w Palm Springs powiedział: „Dziękuję ci, Lucy Boynton. Jesteś moją sojuszniczką, moją powierniczką, moją miłością. Bardzo ci dziękuję”, wyznał.

Podobnych słów użył, odbierając Oscara 2019 w kategorii najlepszy aktor i dziękując jej za pracę na planie Bohemian Rhapsody. „Lucy, jesteś sercem tego filmu, jesteś niesamowicie utalentowana. Masz moje serce”, powiedział wzruszony. Ale zanim dumny ze zwycięstwa wkroczył na scenę oddał na ustach ukochanej, Lucy Boynton gorący pocałunek, co udało się uchwycić kamerom (pocałunek pary zobaczycie tutaj>>). Wygląda na to, że w zagranicznym show-biznesie pojawiła się nowa power couple! Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentują.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.