Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota
O TYM JEST GŁOŚNO

Rafał Maślak zdradził właśnie płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Zrobił to w dniu swoich 30. urodzin!

Rafał Kowalski 3 lutego 2019 19:56
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas dla wszystkich, ale nie można odebrać Rafałowi Maślakowi, że ostatnia Gwiazdka była wyjątkowa szczególnie dla niego. To właśnie wtedy Mister Polski dowiedział się, że zostanie tatą. Wiadomością model od razu pochwalił się fanom. Z kolei dziś poznaliśmy płeć dziecka.

Rafał Maślak będzie miał syna

Mister Polski obchodzi dziś 30. urodziny. I właśnie ten specjalny dzień wybrał na obwieszczenie, że jego rodzina powiększy się niedługo o chłopca. „Będę miał syna!”, krótko napisał na Instagramie i dołączył zdjęcie, na którym przytula się do rosnącego brzuszka małżonki, Kamili Nicpoń. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie para powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Rafał Maślak udzielił wywiadu, w którym przyznał, że ślub i ciąża mocno zmieniły jego życie. „Nie narzekam, nadal dobrze się ze sobą czujemy. Można nawet powiedzieć, że swoją miłość przeżywamy na nowo. Małżeństwo zmieniło moją mentalność. To coś poważnego. Przed ołtarzem i Bogiem mówiliśmy sobie bardzo ważne słowa o wierności. Nie ma mowy o skakaniu z kwiatka na kwiatek. Teraz już nie można tak po prostu ze sobą zerwać”, wyznał gwiazdor w Fakcie.

Cóż nam pozostaje, jeśli nie po prostu złożyć Rafałowi podwójne gratulacje! Dzień urodzin nie mógł być bardziej wyjątkowy… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będę miał syna!🎉❤️ #itisaboy #urodziny #prezent #bday #30th #husband #wife #family #love 🎂

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…