Krzysztof Jackowski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jackowski przepowiada, co wydarzy się w sierpniu. Nie ma dobrych wiadomości...

Co przewiduje jasnowidz?

Redakcja VIVA! 19 lipca 2020 11:10
Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Krzysztof Jackowski podzielił się już swoją wizją tegorocznego lata, ale postanowił dodać kilka szczegółów, które mogą wskazywać, co czeka nas w sierpniu. Czy nadchodzący miesiąc pozytywnie nas zaskoczy, czy wręcz przeciwnie? Jasnowidz nie ma najlepszych wiadomości...

Krzysztof Jackowski o pogodzie w sierpniu 2020

Krzysztof Jackowski przekazał pierwsze informacje o wakacyjnym okresie jeszcze na początku roku. „Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni”, tłumaczył w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

„Moim zdaniem będą to brzydkie wakacje. Pogoda będzie kapryśna, często będzie padał deszcz, choć będą się również zdarzały momenty, kiedy zrobi się naprawdę gorąco”, dodał na łamach Super Expressu.

Teraz zdradził nieco więcej szczegółów swojej przepowiedni. Według Jackowskiego, pod koniec lipca zaczną się intensywne opady, które będą ciągnęły się przez cały sierpień. W związku z tym, jasnowidz ostrzega, że może dojść do tragedii. Jak zaznaczył, nie wyklucza dużej powodzi w jednym z regionów.

„Tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, że przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy duża lokalna powódź. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie”, ostrzegł na swoim kanale YouTube.

Czy ta przepowiednia się sprawdzi? 

Źródło: turyści.pl

Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.