Wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na bajecznych wakacjach. Teraz pokazali prawdziwy cel podróży

Te zdjęcia robią piorunujące wrażenie...

Gabriela Czernecka 29 listopada 2020 12:55
Wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
Fot. Instagram

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już nie ukrywają swojego uczucia. Jakiś czas temu potwierdzili krążące od miesięcy plotki, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Para właśnie wybrała się na krótki wypoczynek w polskie góry, a teraz spędzają wspólnie czas na Zanzibarze. Dopiero dziś ujawnili jednak prawdziwy cel swojej podróży. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze

Zarówno Julia Wieniawa, jak i Nikodem Rozbicki chętnie dzielą się z fanami zdjęciami z wakacji. Para wypoczywa na afrykańskiej wyspie, a ich obserwatorzy mogą podglądać, jak wygląda rajski wypoczynek aktorów. Wspólnie odbyli rejs łódką, karmili ogromne żółwie, a nawet odwiedzili dom, w którym podobno urodził się Freddie Mercury. Nie zabrakło także wspólnego Jam Session z lokalnymi mieszkańcami - Julia Wieniawa miała okazję zatańczyć z mieszkańcami, a Nikodem Rozbicki zagrać na perkusji. 

Nie ma wątpliwości, że para świetnie spędza razem czas. Dopiero teraz Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zdecydowali się pokazać główny cel swojej podróży. „A tak wygląda prawdziwy Zanzibar. Niewyidealizowany przez hotele i resorty”, zaczyna swój wpis Julia Wieniawa na Instagramie.

„Te uśmiechnięte dzieciaki dorastają w skrajnym ubóstwie. Im brakuje podstawowych rzeczy do życia, nad którymi my nawet się nie zastanawiamy. Dlatego jadąc tu na wakacje warto przeznaczyć część walizki na prezenty w postaci ubranek, butów czy nawet zwykłych kredek i zeszytów. Ich ucieszy wszystko. Serio. Dawno nie widziałam ludzi przepełnionych taką wdzięcznością i miłością”, kontynuuje, zachęcając obserwatorów do oddawania pieniędzy na szczytny cel.

Wspólna znajoma pary organizuje zbiórkę pieniędzy na wybudowanie szkoły z internatem w Kenii. Aktorka zdradziła, że sama pakując się wzięła parę prezentów dla dzieciaków: Jadąc na Zanzibar naprawdę warto przeznaczyć część bagażu na prezenty dla tych dzieciaków. One uciesza się ze wszystkiego. Przepełnione są wdzięcznością i miłością. Takie spotkania otwierają serce i oczy”, pisze Julia Wieniawa. „Lokalny gracz odstał moje ukochane spodenki Juve z dzieciństwa”, zdradził Nikodem Rozbicki. Z całego serca popieramy takie inicjatywy!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.