Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dorota Wellman pokazała nogi w krótkich szortach! Fani zachwyceni

59-latka oczarowała stylizacją!

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2020 14:03
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Jedno zdjęcie rozgrzało fanów dziennikarki do czerwoności! Dorota Wellman pozuje na nim w krótkich szortach, dzięki czemu wyeksponowała opalone nogi. Fotografię opublikował Bartek Jędrzejak, który również na niej pozuje. Została wykonana w słonecznej Grecji i ma związek z niespodzianką, którą oboje przygotowali dla widzów „Dzień Dobry TVN”.

Dorota Wellman w krótkich szortach w Grecji. Fani komplementują jej nogi

Mimo że zetknęła się z hejtem i obraźliwymi komentarzami na swój temat, fani uwielbiają ją za dystans, poczucie humoru i walkę o akceptację, którą od lat toczy. Dorota Wellman jest ulubienicą widzów „Dzień Dobry TVN” i szczególny nacisk w swojej działalności kładzie na walkę o prawa kobiet. Głośno mówi także o tym, co jej nie odpowiada i nie boi się zabierać głosu w ważnych społecznie sprawach.

Bartek Jędrzejak, pogodynek TVN, prywatnie zaś przyjaciel dziennikarki, zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na którym pozuje z 59-latką. Przebywają w Grecji, jednak nie zdradzili, z jakiego powodu. Wiadomo jedynie, że przygotowują tam specjalny materiał dla widzów DD TVN.

To, co najbardziej zwróciło uwagę wszystkich, to... nogi Doroty Wellman. Na jednej z fotografii pozuje
w bardzo krótkich dżinsowych szortach, t-shircie w paski oraz czarnych japonkach. Nic dziwnego: temperatury w Grecji potrafią przekraczać 40 stopni.

„I tyle nam wystarczy. Gdzie trzeci muszkieter @_marcinprokop_ ? Hmmm pracuje ciężko. Niebawem będzie pierwszym architektem w Polsce. Będzie budował z kolocków @lego. Jesteśmy cały czas w kontakcie. Wszystko jest Jupix. Lovex. i Petardix”, podpisał wspólne zdjęcie z dziennikarką Bartek Jędrzejak.

Fani zachwyceni zdjęciem Doroty Wellman w szortach

W komentarzach pod fotografią zaroiło się od komplementów. Fani są pod wrażeniem nóg Doroty Wellman.

„Pięknie wyglądacie. Pani Dorotka sztosik w tych szortach”, „Pani Doroto. Bomaba!!”, „Wyglądacie cudownie”, „Cudowni”, „Wy zawsze idealnie zgrani, dopasowani i ubrani”, „Pani Dorotka pięknie wygląda, i te opalone nogi”, „Pani Dorota super nogi, super stylówka. Serio”, „Pani Dorota jakie nóżki w tych szortach. Fajnie wygląda”, „Pani Dorota wygląda wystrzałowo, zgrabne nogi”, pisali zachwyceni.

Nic dziwnego: dziennikarka wiele razy publicznie przyznawała, że wie, jak wygląda, ale nie zamiaru katować się dietami i ćwiczeniami. Zachęca natomiast kobiety do akceptacji własnego ciała.

„Słyszę o sobie "świnia", "baleron", "wieloryb". Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować”, zwierzała się jakiś czas temu w rozmowie z Agatą Młynarską w programie "#agatasiekreci w Stylach.

Mimo że w przeszłości podejmowała próby odchudzania, starania spełzły na niczym.

„Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: "Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu". Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza”, ujawniła.

Zaznaczyła również, że atrakcyjność kobiety nie jest związana jedynie z wyglądem i zaapelowała, by kobiety otaczały siebie większą troską. I trudno się z nią nie zgodzić!  

Dorota Wellman w krótkich szortach w Grecji:

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak przygotowali w Grecji niespodziankę dla widzów „Dzień Dobry TVN”:

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.