Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

,,Ta zima będzie inna niż wszystkie". Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego!

Jasnowidz przewidział też, jak najlepiej zabezpieczyć finanse

Redakcja VIVA! 18 września 2020 07:00
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale YouTube nagranie swojej kolejnej wizji! "Naprawdę jest się czego bać", przekonuje jasnowidz. Przewiduje, co nas czeka w najbliższych miesiącach i ostrzega przed zimą. W tym roku ma ona być zupełnie inna niż zazwyczaj! Krzysztof Jackowski powiedział również, jak najlepiej zabezpieczyć się finansowo na ten trudny okres oraz zdradził tajniki telepatii. 

Krzysztof Jackowski: "naprawdę jest się czego bać"! Nowa wizja na YouTube

Krzysztof Jackowski specjalizuje się w jasnowidzeniu, parapsychologii oraz telepatii. Podczas ostatniego nagrania, które opublikował w serwisie YouTube jasnowidz z Człuchowa zdradził metody swojej pracy. Zainspirowała go do tego sytuacja, która przydarzyła mu się tydzień temu. Do jasnowidza zgłosiła się o pomoc kobieta, której dorosły już syn zaginął pięć lat temu. Krzysztof Jackowski skupił się na osobie mężczyzny tak mocno, że jak twierdzi, musiał on poczuć impuls. Dokładnie w tej chwili do kobiety zadzwonił zaginiony syn, żeby po raz pierwszy od połowy dekady dać znak życia. "Ja go w jakiś sposób obudziłem. To było jak połączenie telefoniczne. On poczuł impuls", tłumaczył Krzysztof Jackowski. 

Jasnowidz twierdzi, że każde stworzenie żywe ma ogromny potencjał i potęgę myśli. Gdy wystarczająco skupić się na danej osobie, możemy wywrzeć na nią realny wpływ. Ostrzega jednak, że w większości przypadków człowiek odbiera jedynie szczerą energię. "Musimy kierować się prawdą. Nasza myśl zadziała tylko wtedy, kiedy jest prawdziwa. Podświadomość fałszu nie przyjmuje. To jest inny poziom tej energii". 

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zima 2020 będzie inna niż wszystkie

Jak większość spotkań ze swoimi widzami, Krzysztof Jackowski zakończył nową wizją. Przewidział, co nas czeka w najbliższych miesiącach i wcale nie napawa to optymizmem. "Ogólnie zima w tym roku będzie ciepła. Ale ta zima będzie inna niż wszystkie, nie z powodu pogody", mówił jasnowidz. Co miał na myśli? Póki co nie wiadomo, lecz obiecał, że dokończy swoją wizję przy okazji następnej transmisji.

Tymczasem Krzysztof Jackowski opowiedział, jak według niego najlepiej zabezpieczyć się finansowa na nadciągający trudny czas. "Trend wzrostu cen nieruchomości nastąpi w obrębie kilku miesięcy", przewiduje jasnowidz. Ostrzega przed nieuchronnym spadkiem wartości walut na całym świecie i radzi, aby nie inwestować swojego kapitału, lecz lokować go w grunt i nieruchomości. Nawiązał również do swojej poprzedniej wizji, dotyczącej wielkiej wojny światowej, w wyniku której zapanuje nowy porządek świata. Według Krzysztofa Jackowskiego mamy jeszcze chwilę wytchnienia. "Na razie żyjmy. Mamy być czujni, ale spoglądajmy na Bliski Wschód" 

Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.