Krzysztof Jackowski
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Jackowski o końcu pandemii. Kiedy ustąpi koronawirus?

Słowa jasnowidza napawają optymizmem!

Konrad Szczęsny 30 marca 2020 13:47
Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Kiedy zakończy się pandemia koronawirusa w Polsce? Jakie będzie miała skutki? Te pytania zadają sobie obecnie wszyscy. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił udzielić szczegółowej odpowiedzi i podał dokładny czas ustąpienia wirusa SARS-CoV-2. Ta wizja jest naprawdę optymistyczna...

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa. Kiedy się skończy?

Według 56-letniego wróżbity Polacy nie powinni obawiać się, że obecny stan rzeczy potrwa długo. Co więcej, ma nie mieć negatywnego wpływu na gospodarkę, co już samo w sobie wydaje się dosyć sensacyjnym stwierdzeniem.

„On nam nie zagrozi. Więcej, uważam, że nie będzie miał wpływu na Polskę i na Europę”, przekonuje Krzysztof Jackowski w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Kiedy pandemia zacznie ustępować? Jasnowidz nie ma wątpliwości, że pora roku będzie miała w tej kwestii zasadnicze znaczenie.

„Mam nadzieję, że się nie mylę, że to są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli, będzie po wszystkim”, prognozuje Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Według jasnowidza pierwsze oznaki ustępowania pandemii zaczniemy obserwować już w połowie kwietnia, zatem za dwa tygodnie. Mają to zatem być w jego opinii „ostatnie podrygi koronawirusa”.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza przepowiednia 56-latka, dotycząca koronawirusa. Wcześniej podał nawet dokładną datę: twierdził, że pandemia zacznie ustępować 17 marca 2020 roku. Niestety, ta wizja nie sprawdziła się. Co więcej po tej dacie zaczęto w Polsce notować znaczący wzrost liczby zachorowań. 

Czy tym razem słowa Krzysztofa Jackowska sprawdzą się w większym stopniu? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Przypomnijmy, że na chwilę obecną w Polsce zanotowano 1905 zakażeń SARS-CoV-2 oraz 26 przypadków śmiertelnych...  

Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.