Koronawirus, wirus
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jasnowidz Jackowski o zamknięciu stolicy przez koronawirusa

Czy epidemia do tego doprowdzi?

Sabina Zięba 20 marca 2020 18:00
Koronawirus, wirus
Fot. Getty Images

Epidemia koronawirusa zbiera kolejne żniwa, a liczba zakażonych drastycznie wzrasta. Na całym świecie na chińską chorobę zmarło już ponad 10 tysięcy ludzi. Podobno i w Polsce wzrośnie liczba ofiar, bowiem ludzie nie przestrzegają kwarantanny i wychodzą z domu. Pojawiały się pogłoski, że ze względów bezpieczeństwa stolica zostanie zamknięta. Czy do tego dojdzie? Wypowiedział się jasnowidz Jackowski.

Jackowski o zamknięciu Warszawy

Według wielu osób nasza stolica powinna zostać zamknięta. Prezes zarządu Grupy Selena (jednej z największych polskich firm działających w Chinach), Krzysztof Domarecki, powiedział, że to najlepsze rozwiązanie. W tym celu Super Express kontaktował się z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim. Czy  rzeczywiście mieszkańcy stolicy nie będą mogli z niej wyjechać?

Najsłynniejszy polski medium mówi: „Koronawirus w Azji zrobił tragedię, ale nie zrobił spustoszenia. Tam pandemia się już kończy. My już wiemy, z czym on się wiąże. I na pewno on nie spowoduje żadnego kataklizmu i żadnego końca świata. Oczywiście trzeba zachować środki ostrożności. Przy zwykłej grypie też się trzeba przecież chronić. Czy stolica zostanie zamknięta? Myślę, że nie”.

Dodaje jednak, że jeszcze musi minąć trochę czasu, zanim zrobi się bezpiecznie i spokojnie: „Na pewno będą nas czekać jeszcze obostrzenia i może nawet one się zaostrzą, ale ten wirus niedługo się skończy. W moim odczuciu koronawirus jest ostrą grypą o ostrym przebiegu i mam takie odczucie, że ani Warszawa, ani żadne duże miasto nie zostaną zamknięte. Ja mam odczucie, że po 10-15 dniach w Polsce zacznie uspokajać się sytuacja. Oczywiście wirus nie zniknie jednego dnia, ale to zacznie opadać i zacznie się uspokajać”.

Jego słowa Was uspokoiły?  

jasnowidz Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.