Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jackowski przepowiedział, kto wygra wybory prezydenckie?! 

Czy jego wizja się sprawdzi?

Redakcja VIVA! 24 maja 2020 14:51
Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego wielokrotnie znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Polski jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się z obserwatorami swoimi odczuciami i wizjami. Teraz Krzysztof Jackowski opowiedział o wyborach prezydenckich. Czy jego słowa się sprawdzą?

Krzysztof Jackowski o wyborach prezydenckich 2020

Krzysztof Jackowski porusza często temat wyborów prezydenckich i sytuacji politycznej w kraju.  „Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej. Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu”, mówił w w rozmowie z SuperExpressem w odniesieniu do wyborów, które miały się odbyć 10 maja.

Przepowiedział także karierę Rafała Trzaskowskiego. Krzysztof Jackowski zasugerował, że zmiana kandydata Koalicji Obywatelskiej nie była najlepszym posunięciem.

„Zastanawiam się czy KO nie zrobiła prezentu panu Dudzie, wystawiając pana Trzaskowskiego. Dlaczego tak mówię? Pani Kidawa-Błońska miała bardzo mało poparcia, ale przez tą sytuację wzrosło poparcie na pana Hołownię m.in. ”, cytuje jego słowa Super Express.


O swoich odczuciach opowiedział w dalszej części swojej wypowiedzi. Jasnowidz nie ukrywa, że na prowadzenie wysunie się jeden kandydat i to on w jego rozumieniu będzie miał największe szanse na wygraną.

„ I teraz jeśli KO jest wrogiem PiS-u to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi, itd. Powiem tak, jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy”, cytuje Super Express.

Czy teraz także będzie miał rację? 

Źródło: Super Express, Fakt 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.