Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

„Działania militarne i wielki pożar miasta”. Krzysztof Jackowski podzielił się niepokojącą wizją

Polska odegra w tym wszystkim ważną rolę

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 12:10
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski coraz częściej dzieli się z internautami tym, co widzi w swoich wizjach. Wypowiadał się m.in. o wynikach wyborów prezydenckich, które są już za nami, a także zdradził, jak według niego będą wyglądać tegoroczne wakacje. Tym razem przepowiednia jasnowidza wskazuje, że czekają nas trudne czasy.

Krzysztof Jackowski przepowiednia o Polsce

Chociaż Krzysztof Jackowski przebywa obecnie na wakacjach, nie traci kontaktu z osobami, które śledzą jego przepowiednie. „Dzisiaj nie jestem u siebie i prawdę mówiąc nie chciałem robić audycji. [...] Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić”, mówi na najnowszym nagraniu.

Jak się okazuje, nie ma dobrych wiadomości. „Zaczyna się dziać coś poważnego, już w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe – duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo z koleją. To nie będzie jakaś katastrofa, to będzie sabotaż, albo to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce”, ujawnił.

Jasnowidz powrócił również do tematu pandemii choroby Covid-19, z którą od kilku miesięcy zmaga się cały świat. Wizja Jackowskiego zaskakuje, ponieważ sugeruje, że ukrywa się za tym coś więcej. „Będzie pomału odsłaniało się na naszych oczach coś, co jest przykryte pod tym koronawirusem. Tu uwaga – rząd Polski może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało”, przekazał internautom.

„Rząd Polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się odkrywać od Polski, że nawet Europa może mieć do Polski w pewnym sensie pretensje. Też tego nie interpretuje, mówię to tak, jak czuję. Nie ulega dla mnie wątpliwości to, że zaczyna się dziać coś, co koronawirus zacznie odstawiać na bok [...]”, tłumaczy.

„To, co się wydarzy, będzie mogło oznaczać rozwój tego i coś groźniejszego. Jeżeli zaczną być niepokoje na świecie, to one mogą zacząć powstawać w trzech punktach świata, albo jedno po drugim, albo w trzech punktach naraz”, ostrzega na nagraniu.

„Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski – nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie”, zakończył swoją niepokojącą wizję.

Czy przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzi? 

Źródło: Party.pl

Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.