Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tajemnicze zniknięcie portretu księcia Harry’ego i księżnej Meghan z Pałacu Buckingham

Brytyjskie tabloidy już prześcigają się w spekulacjach...

Gabriela Czernecka 24 października 2019 11:25
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

Wspólny portret księcia Harry’ego i księżnej Meghan jeszcze do niedawna zajmował zaszczytne miejsce w Pałacu Buckingam. Niestety zdjęcie książęcej pary Sussex zniknęło ze stolika królowej Elżbiety II. Dlaczego? Brytyjskie tabloidy już prześcigają się w spekulacjach! 

Portret Meghan i Harry'ego zniknął z Pałacu Buckingham

Brak portretu dostrzeżono na zdjęciu, które zrobiono podczas spotkania królowej Elżbiety II z z wysokim komisarzem Grenady, Kishą Alexander-Grant. Na stoliku przy ścianie widać dwa zdjęcia. Jedno to fotografia, która przedstawia księcia Williama i księżną Kate jeszcze z okresu zaręczyn, a drugie pokazuje księcia Williama i księcia Harry'ego w pełnym umundurowaniu wojskowym. Jeszcze 24 lipca tego roku, podczas spotkania premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona u królowej fotografia była na miejscu. 

Dlaczego teraz zniknęła? Brytyjskie tabloidy piszą wprost, że to ze względu na ostatnie zachowanie książęcej pary Sussex. Źródła pałacu donoszą, że Meghan i Harry narazili się ostatnimi czasy pozostałym członkom rodziny królewskiej. Ich postępowe zachowanie, często naruszające przyjęte przez innych członków zasady protokołu królewskiego, sprawiły, że para oddalała się od Windsorów. Kiepskie relacje Meghan i Harry'ego z rodziną królewską miały doprowadzić do tego, że królowa zdecydowała się tymczasowo schować fotografię pary. Czy aby na pewno?

Przypomnijmy, że Elżbieta II co jakiś czas wymienia fotografie znajdujące się na jej stoliku. Niektórzy nie mają jednak wątpliwości, dlaczego to właśnie zdjęcie Meghan i Harry'ego zostało ukryte. Zobaczcie sami.  

Królowa Elżbieta II, Pałac Buckingham, portrety w pałacu
Fot. Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II, Pałac Buckingham, portrety w pałacu
Fot. VICTORIA JONES/AFP/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.