Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan ze łzami w oczach przerywa milczenie: „Mało kto zapytał, jak się czuję”

Do sieci trafiło poruszające wideo...

Gabriela Czernecka 19 października 2019 11:38
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Księżna Meghan po raz pierwszy od trzech lat opowiedziała publicznie o swoich odczuciach. Do tej pory to książę Harry zabierał głos i komentował zachowanie mediów, które nieustannie negatywnie pisały o jego małżonce. Teraz sama księżna Sussex zdecydowała się odpowiedzieć na parę pytań, mówiąc wprost: „Mało kto zapytał, jak się czuję”. Meghan potwierdziła, że jej samopoczucie od czasu ciąży nie jest najlepsze. To pierwsza tak prywatna wypowiedź księżnej Sussex.

Szczery wywiad księżnej Meghan

Księżna Sussex od wielu miesięcy jest pod ostrzałem brytyjskich mediów, które bezlitośnie wytykają jej każde nawet najmniejsze potknięcie. W sierpniu Meghan postanowiła zatrudnić specjalistę od kryzysków i wizerunku. Na początku października książę Harry postanowił stanąć w obronie ukochanej i stanowczo wyznaczyć granice. O spokój i prawdę będzie walczył w sądzie - wraz z żoną pozwał tabloidy za tworzenie fake newsów o Meghan: 

„Widziałem, co się dzieje, gdy ktoś, kogo kocham, zostaje upokorzony do tego stopnia, że ​​nie jest już traktowany ani postrzegany jako prawdziwa osoba. Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił”, pisał w swoim oświadczeniu. Dotychczas to właśnie książę zabierał głos w sprawie ataków na jego żonę. Teraz ona sama po raz pierwszy głośno opowiada o tym, co przeżywa.

Przypomnijmy, że ostatnie miesiące dla Meghan nie były łatwe. Media nie dawały jej spokoju, niemal codziennie publikując krytyczne artykuły na jej temat. Nawet będąc w ciąży księżna Meghan musiała mierzyć się z hejtem. Dziś już nikt nie patrzy na księżną łaskawym okiem jak wtedy, gdy zaręczyła się z księciem Harrym.

Teraz Meghan po raz pierwszy zdecydowała się skomentować to, czego doświadczyła w ostatnich miesiącach. Na potrzeby dokumentu Harry & Meghan: An African Journey w rozmowie z Tomem Bradbym opowiedziała, jaki wpływ na jej zdrowie fizyczne i psychiczne ma ciągłe życie na świeczniku. Meghan zdobyła się na dużą szczerość i na pytanie dziennikarza odpowiedziała... ze łzami w oczach:

„Wiesz, każda kobieta, szczególnie gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna, a więc to było naprawdę duże wyzwanie, a potem, gdy pojawia się noworodek - wiesz... Szczególnie dla kobiety, to bardzo dużo. To jest najważniejsze, bycie mamą lub bycie małżonką... Dziękuję za to pytanie, bo niezbyt wiele osób pyta, czy dobrze się czuję. A to bardzo trudna rzecz do przeżycia za kulisami”, mówi łamiącym się głosem. 

Na pytanie, czy można stwierdzić, że czuje się dobrze, a to, co dzieje się w jej głowie, to "szarpanina", księżna odpowiada krótko i zdecydowanie: „Tak”. Przez całą swoją wypowiedź Meghan wyraźnie powstrzymywała płacz... Poruszające wideo zobaczycie poniżej. Materiał z wizyty w Afryce wyemitowany zostanie w ITV już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 brytyjskiego czasu. Po tak mocnej zapowiedzi nikt nie ma wątpliwości, że cały wywiad będzie jeszcze ciekawszy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Royal Addicted (@royal.addicted)

Biżuteria księżna Meghan
Fot. I-mages/East News
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…