Księżna Meghan, książę Harry
Fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan w zaręczynowej kreacji na wielkiej gali WellChild Award. Wyglądała oszałamiająco!

Uwadze mediów nie uszło jednak zachowanie księcia...

Gabriela Czernecka 16 października 2019 16:46
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News

Książę Harry i księżna Meghan wzięli udział w gali WellChild Awards. Nagrody od lat wręczane są ciężko chorym dzieciom, które swoja walką z chorobą inspirują inne dzieci do walki o lepsze życie oraz najlepszym opiekunom. Wydarzenie miało miejsce w londyńskim hotelu Royal Lancaster. Trudno więc o bardziej podniosły klimat. Nic dziwnego, że para książęca Sussex zrobiła wszystko, by jak najlepiej prezentować się tego wieczoru. Dziś nie mówi się o niczym innym, jak o zachowaniu księcia Harry'ego i kreacji księżnej Meghan!

Meghan i Harry na gali WellChild Awards

Książę i księżna Sussex wzięli udział w krótkim przyjęciu tuż przed ceremonią, aby spotkać się i zamienić parę słów ze zwycięzcami każdej kategorii i ich rodzinami. Wśród nich była m.in. 12-letnia Mia Thorne, która wygrała nagrodę Inspirational Young Person 11-14 lat. Mia urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym, które ma ogromny wpływ na jej mobilność. Nikt nie spodziewał się, że dziewczynka będzie mogła wykonywać jakiekolwiek zadania ruchowe, a tymczasem wychowanie fizyczne i jazda na łyżwach są jej ulubionymi zajęciami. Książę Harry od lat jest patronem WellChild i regularnie uczestniczy w tym wydarzeniu. Dla księżnej Meghan był to drugi raz, kiedy miała okazję wziąć w nim udział.

 Dla każdego z nich było to jednak wyjątkowe wydarzenie: „W ubiegłym roku, gdy byliśmy tu wraz z moją żoną, już wiedzieliśmy, że spodziewamy się dziecka - nikt wówczas oprócz nas nie wiedział - i pamiętam…”, mówiąc te słowa księciu załamał się głos. Po chwili kontynuował: „Pamiętam, jak ściskałem dłoń Meghan podczas rozdania nagród. Oboje myśleliśmy, jak to będzie być pewnego dnia rodzicem, a co więcej jak będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić nasze dziecko i mu pomagać, jeśli urodzi się z jakimiś niedoskonałościami”, wyznał. Książę powiedział także, że teraz sam będąc ojcem, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaka odpowiedzialność ciąży na rodzicu. 

Księżna Meghan w zielonej sukience z zaręczyn

Oprócz poruszającej przemowy księcia, dziś mówi się także o sukience Meghan. Księżna zdecydowała się na ciemnozieloną sukienką Parosh, którą mieliśmy okazję widzieć już dwa lata temu, podczas ogłoszenia jej zaręczyn z Harry'm. Do kreacji Meghan dobrała brązowe zamszowe buty na obcasie, długi beżowy płaszcz oraz torebkę z ciekawym wzorem. Choć widać, że księżnej pozostały krągłości po ciąży, niektórzy sugerują, że znów spodziewa się dziecka... 

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Hewitt / SplashNews.com/East News

Mimo to zielona sukienka Meghan w połączeniu z takimi dodatkami sprawiła, że fani piszą wprost, że wygląda w niej zdecydowanie lepiej niż dwa lata temu. Zapewne to zasługa mocniejszego makijażu. Widać także, że macierzyństwo dodało jej uroku i pewności siebie, a Meghan dziś nie ma problemu z tym, by w pełnej krasie prezentować swój styl.  Naszym zdaniem wyglądała fenomenalnie!  

Księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…