Książę William, Rose Hanbury romans
Fot. Rex Features/East News / Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi!

Była najlepszą przyjaciółką Kate, miała uwieść jej męża. O romansie księcia Williama i Rose Hanbury mówi się od lat

Nie milkną echa o ich nieślubnym dziecku

Aleksandra Frankowska 20 marca 2024 17:41
Książę William, Rose Hanbury romans
Fot. Rex Features/East News / Max Mumby/Indigo/Getty Images

Chociaż przed laty wydawałoby się, że temat jest już dawno zamknięty, nic bardziej mylnego. Nietypowa i stosunkowo nagła nieobecność księżnej Kate sprawiła, że plotki o romansie księcia Williama i Rose Hanbury wróciły niczym bumerang. Skąd pogłoski o relacji następcy tronu z byłą przyjaciółką żony? Co wskazuje na ich bliską zażyłość? Czy to możliwe, że William zdradził Kate?

Kim jest Rose Hanbury?

Nie jest tajemnicą, że Rose Hanbury od lat powiązana jest z rodziną królewską, a wszystko przez swoich przodków. Babcia Rose miała być jedną z druhen królowej Elżbiety II podczas jej ślubu z księciem Filipem w 1947 roku. Jej marka jest projektantką mody, dzięki czemu Rose bardzo szybko weszła do świata elity Wielkiej Brytanii, będąc stałą bywalczynią modowych eventów. 

ZOBACZ TEŻ: Dries van Noten ustępuje ze stanowiska dyrektora kreatywnego własnej marki

 Rose Hanbury romans
Fot. James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum

Wyszła za mąż za 24 lata starszego Davida Cholmondeley'a, którego poznała, kiedy miała tylko 19 lat. Mężczyzna nosi tytuł markiza i właśnie dzięki jego związkom z rodziną królewską, para bardzo często zapraszana była na ważne wydarzenia u monarchów. Wspólnie wychowują dwóch synów i córkę Iris, której matką chrzestną jest supermodelka, Kate Moss. 

Rose Hanbury przez lata była bliską przyjaciółką Kate. Przez pewien czas Panie były nawet sąsiadkami, co Kate uważała za wyjątkowe szczęście. Aż do czasu...

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Była blondynką, a nawet brunetką. Monika Richardson ponownie zaskoczyła fryzurą

Rose Hunbury, kochanka księcia Williama, na zdjęciu z księżną Kate
Fot. Rex Features/Shutterstock/East News

"On kocha Rose Hanbury od lat"

W 2019 roku, czyli po narodzinach księcia Louisa, w mediach zawrzało. Pojawiły się informacje o rzekomym romansie księcia Williama z Rose Hanbury. To przelało czarę goryczy między przyjaciółkami. Od tamtego momentu Rose wraz z mężem nie jest zapraszana na przyjęcia w Pałacu. Był to podobno warunek, jaki mężowi postawiła Kate, jeśli ten chce jeszcze ratować ich małżeństwo. 

"Mówi się wprost: on kocha Rose Hanbury od lat, ale ostatecznie postawił na małżeństwo z Kate" - mówią internauci.

Nieszczęśliwe wybory partnerów

Wiele osób twierdzi, że romans Williama z Rose to powielanie błędów ojca, który w ten sam sposób zachował się względem księżnej Diany romansując z Camillą. Co ciekawe, wiele osób twierdzi, że to właśnie William może być ojcem najmłodszej córki Rose, Iris. Spekulacje podsyca fakt, że jej mąż jest od niej aż o 24 lata starszy, a życie seksualne w tym wieku może nie być już na takim poziomie, jak wcześniej. Druga z plotek mówi, że w Boże Narodzenie Kate dowiedziała się, że Rose aktualnie spodziewa się dziecka Williama, a jej nieobecność nie jest spowodowana operacją, a załamaniem nerwowym. 

Księżna Kate, Książę William
Fot. GettyImages

Na ten moment Pałac nie skomentował doniesień na temat romansu księcia, który chętnie pokazuje się publicznie, jednak póki co, bez towarzystwa żony. 

[Tekst opublikowany na Viva Historie 22.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.