Księżna Kate, Książę William
Fot. GettyImages
O tym się mówi!

Ma mieć nieślubne dziecko z jej przyjaciółką, nie nosi obrączki. Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama wisi na włosku

Czy w rzeczywistości przyszła królowa przeszła załamanie nerwowe?

Aleksandra Frankowska 19 marca 2024 13:51
Księżna Kate, Książę William
Fot. GettyImages

Kolejne informacje docierające z Wielkiej Brytanii są niezwykle niepokojące. Nieobecność publiczna księżnej Kate od ostatnich dni grudnia, domniemane załamanie nerwowe, a w tle ciąża Rose Hanbury, którą media okrzyknęły tajemniczą kochanką księcia Williama. Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że w para książęca przeżywa poważny kryzys małżeński. Czy to koniec idealnego związku Kate i Williama? Co ukrywa pałac i jaka jest prawda?

ZOBACZ TEŻ: Ma tętniaka aorty, nie może dłużej zwlekać z operacją. Jakub Tolak z żoną musieli wrócić do Polski

Nieobecność księżnej Kate i tajemnicza choroba

Księżna Kate ostatni raz była widziana publicznie w dzień świątecznego koncertu, który sama organizuje co roku przed Bożym Narodzeniem. Od tamtej pory na próżno szukać jej obecności gdziekolwiek. 17 stycznia Pałac Królewski wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że księżna przeszła zaplanowaną operację brzucha i do Wielkanocy nie będzie pełniła oficjalnych obowiązków. Zapewniono również, że odpoczywa i ma się dobrze, a wsparcie płynące do niej od poddanych jest ogromnym szczęściem. Brak konkretnych informacji, zwłaszcza w obliczu poinformowania świata, że król Karol zmaga się z rakiem, podsyciło plotki o kryzysie w małżeństwie młodych royalsów. Czy tajemnicza choroba ma zatuszować problemy, o których mówi się od dawna? Czy księżna Kate rzeczywiście przeszła zabieg, a nie załamanie nerwowe? Fani rodziny królewskiej prześcigają się w tworzeniu teorii spiskowych, ale doskonale wiemy, że kiedyś miały one już miejsce... w związku z księżną Dianą i wcale nie były one tylko teoriami.

Rose Hanbury jest w ciąży - czy to dzieko Williama?

O romansie księcia Williama z dawną przyjaciółką księżnej Kate, Rose Hanbury mówiło się już od lat. Wcześniej Hanbury wraz z mężem byli częstymi gośćmi podczas przyjęć królewskich, jednak od dłuższego czasu zostali wykluczeni ze środowiska. Podobno wszystko to z uwagi na romans, jaki wywiązał się między Rose a Williamem. Księżna Kate zażądała nie tylko natychmiastowego zerwania relacji między mężem a byłą przyjaciółką. Nakazała całkowite usunięcie jej z dworskiego życia. Tak też się stało. Według plotek, które zasiała jedna z TikTokerek, w święta doszło do sytuacji, która przelała czarę goryczy. Kate dowiedziała się o ciąży Rose. Ojcem dziecka ma być podobno William.

"Cała się trzęsę. Mam nowe plotki na temat sytuacji z Kate Middleton. Podobno, w okolicach Świąt Bożego Narodzenia Kate dowiedziała się, że kochanka księcia Williama, Rose Hanbury zaszła z nim w ciążę i zdecydowała się urodzić dziecko. Po ujawnieniu tego w święta, Kate miała załamanie nerwowe, co w ogóle nie dziwi. Podobno właśnie to się wydarzyło. W 100% wspieram księżną, ta sytuacja przypomina mi o tym, co przeszła Diana. Teraz plotki o tym, że William jest rzekomo okropnym mężem nabierają sensu, podobnie jak artykuły i działania PR-owe wokół Rose Hanbury" - mówiła tiktokerka.

Książę William, księżna Kate, Rose Hanbury, 2016 rok
Fot. REX/Shutterstock/Rex Features/East News

William dodatkowo podsycił plotki o kryzysie w małżeństwie, kiedy podczas Dnia Świętego Dawida wyszedł do tłumów i tak jak zazwyczaj, ucinał sobie z nimi krótkie pogawędki, tym razem całkowicie zignorował pytania o stan zdrowia księżnej Kate. 

William przyłapany bez obrączki

Chociaż książę Harry od ślubu z Meghan zawsze nosi obrączkę, William nie stosuje się do tej zasady, a biżuterii ślubnej raczej unika. Twierdzi, że podobno jej nie lubi, a księżna Kate miała zaakceptować decyzję męża. Ona jednak zazwyczaj nosi na palcu obrączkę. Czy może to być sygnał, że William nie chciał patrzeć na symbol świętego węzła małżeńskiego, który przypominałby mu o żonie? A może kryje się za tym coś więcej niż tylko kwestia... gustu?

Fot. Chris Jackson/Getty Images

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Roma Gąsiorowska w szczerych słowach o rozpadzie małżeństwa. Alkohol zniszczył ich związek?

William z sobowtórem Kate na zakupach?

W mediach pojawiły się rzekomo trzy zdjęcia księżnej Kate z okresu od grudnia, aż do teraz. Internauci spekulują jednak, że to wcale nie ona. Wielu twierdzi, że to sobowtór Kate, który ma uciszyć wciąż niesłabnące plotki. Zwracają uwagę na sposób chodzenia oraz różnicę wzrostu, zwłaszcza na zdjęciu z Williamem, kiedy rzekomo idą na zakupy. Miało to miejsce zaledwie 2 km od ich posiadłości Adelaide Cottage. 

"Nie sądzę, że to ona była na tym nagraniu. [...] Początkowo, gdy usłyszałam komentarze o różnicy w jej chodzie, pomyślałam, że: "Może po prostu inaczej chodzi, gdy nie pełni powinności członka rodziny królewskiej. Może to jej "naturalny chód". Ale ta twarz również nie przypominała jej. Obejrzałam już to nagranie prawdopodobnie z 50 razy, początkowo myślała, że to głupie i już wystarczy. Teraz patrzę na to i myślę, że to naprawdę nie jest ona. Nie wiem, czy postradaliśmy zmysły przez teorie spiskowe [...], czy jesteśmy świadkami szaleńczego tuszowania sprawy. [...] Czy oni rzeczywiście mają sobowtóra i dlatego nikt nie zwrócił uwagi, że to nie Kate Middleton? [...]"- powiedziała na nagraniu jedna z TikTokerek.

Czy to możliwe, że rodzina królewska posunęła się aż tak daleko? Jaka jest prawda? Czy małżeństwo ulubionych i zawsze zgodnych royalsów wisi na włosku? Czy księżna Kate powieli los Diany i stanie się jej legendarną kopią? Z nicierpliwością czekamy na kolejne informacje oraz na jakikolwiek komunikat ze strony pałacu. 

EN_01495349_0133, Księżna Kate, Książę William, książęca para rozprawia się z plotkami o kryzysie w związku
Fot. Ian West/Press Association/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.