Roma Gąsiorowska, VIVA! 2017 maj
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O tym się mówi!

Roma Gąsiorowska w szczerych słowach o rozpadzie małżeństwa. Alkohol zniszczył ich związek?

„Masz rodzinę, jesteś odpowiedzialny za dzieci”

Aleksandra Frankowska 19 marca 2024 10:59
Roma Gąsiorowska, VIVA! 2017 maj
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Jakiś czas temu Roma Gąsiorowska i Michał Żurawki ogłosili, że się rozstają. Później postanowili jednak dać sobie kolejną szansę. Jak widać, ostatnią. Aktorka w najnowszym wywiadzie dla NaTemat potwierdziła plotki. Podkreśliła, że ich relacja zakończyła się już dawno i teraz są w trakcie rozwodu. Zwróciła również uwagę na problem alkoholowy.

ZOBACZ TEŻ: Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie uratowali swojej miłości. „Nasza historia skończyła się wiele lat temu”

Roma Gąsiorowska o rodzinie 

To nie jest łatwy czas dla Romy Gąsiorowskiej, która pierwszy raz szczerze opowiedziała o trudnościach, z którymi mierzyła się w domu. I chociaż trudności były dla nich wszystkich bardzo obciążające, dla dzieci postanowili zrobić wszystko, aby ich małżeństwo zakończyło się dla nich bezstresowo. 

"Masz rodzinę, jesteś odpowiedzialny za dzieci, jest alkohol. Ten temat był i jest problemem. Wtedy podejmuje się kolejne kroki, żeby sobie poradzić. A jeśli jesteś rodziną alkoholika, to też masz do wykonania ogromną pracę. Musisz działać razem z osobą, która ma coś do przerobienia. Samemu coś przerobić" - mówiła w wywiadzie dla NaTemat.

Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski,Warszawa, 10.03.2014, Teatr Polski
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Dzieci aktorki są dla niej całym światem. Mocno podkreśliła, że robiła wszystko, aby problem alkoholu w rodzinie nie dotknął żadnego z nich.

"Najważniejsze, by dzieci nie doświadczały sytuacji, które będą narażały je na stres związany z problemem alkoholowym. To trudne i świadome podejście" - mówiła.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się rozwodzą

Aktorka potwierdziła jednocześnie, że jej małżeństwo dobiegło końca i to już jakiś czas temu. Aktualnie para jest w trakcie rozwodu i nie ma już drogi, która miałaby ich złączyć ponownie. Druga szansa była tą ostatnią, która jak widać, nie powiodła się. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Patrycja Sołtysik mierzyła się z bolesnymi słowami o różnicy wieku w związku. Przez niektóre płakała

"Są informacje, że rozwodzę się z mężem. Nasza historia skończyła się dawno temu. Przez długi czas milczeliśmy na ten temat. Nie chcieliśmy publicznie poruszać naszych prywatnych spraw" - oznajmiła. 

Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, najgorętsze pary show-biznesu
Fot. East News

Roma Gąsiorowska zwróciła uwagę, że od zawsze dbała o swoją prywatność, dlatego będąc osobą publiczną, nie zamierza ujawniać w mediach żadnych sekretów. Sytuację między nią a mężem również pozostawia dla siebie.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.