księżna Kate
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Księżna Kate już tak nie wygląda!

Teraz zachwyca w grzywce w stylu lat 70.

Marta Cieplak 4 grudnia 2023 14:30
księżna Kate
Fot. Getty Images

Księżna Kate ostatnio ciągle zaskakuje. Albo wyborem kreacji albo... nową fryzurą. W zeszły czwartek zachwyciła podczas Royal Variety Perfomarmance w Royal Albert Hall uczesaniem z nową grzywką w stylu Farah Fawcett.

ZOBACZ TAKŻE: Po śmierci księżnej Diany William i Harry podzielili się biżuterią po matce

Nowa fryzura księżnej Kate

Księżna Kate pojawiła się w Royal Albert Hall w zjawiskowej sukni marki Safiyaa z podkreślonymi ramionami i w pięknym naszyjniku. Ale i tak uwagę wszystkich przykuła jej nowa fryzura z zupełnie inaczej wystylizowaną grzywką.

księżna Kate nowa fryzura
Fot. Getty Images

To cięcie w stylu curtain bang, ale trochę dłuższe, bo sięgające poniżej kości policzkowych. Do tego włosy zostały wywinięte na zewnątrz, co nawiązuje stylem do looków z lat 70. i słynnego filmu „Aniołki Charliego” z Farah Fawcett. W nowej fryzurze księżna wygląda spektakularnie!

Wiemy, że styl księżnej Kate naśladowany jest na całym świecie, dlatego podejrzewamy, że podobne uczesanie okaże się hitem początku roku 2024. Skusiłybyście się na takie cięcie? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.