Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
ZE ŚWIATA MUZYKI

Pokonał Kozidrak i Rodowicz... Wiemy, ile zarabia Dawid Kwiatkowski!

22-letni muzyk pobije rekord?

Damian Duda 2 lipca 2018 08:30
Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Gra rocznie około stu koncertów. Za każdy dostaje blisko 30 tys. złotych! 22-letni artysta już przebił w zarobkach Beatę Kozidrak i Marylę Rodowicz. Magazyn Party opublikował ranking najlepiej zarabiających polskich muzyków. Dawid Kwiatkowski znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia! Ile zarobi młody artysta?

Zarobki Dawida Kwiatkowskiego

Jak donosi serwis Party.pl, Kwiatkowski nie ogranicza się do zarabiania na koncertach. „Za występy w centrach handlowych czy na prywatnych imprezach do jego kieszeni trafia po 60 tysięcy złotych. Letnie i zimowe obozy muzyczne, które organizuje dla swoich fanek i fanów, zasilają mu konto na 2 miliony złotych. Taką samą kwotę zgarnia za udział w reklamach. Do tego dochodzą jeszcze pieniądze zarobione w The Voice Kids (ok. 200 tys. zł) i na marce odzieżowej David Yang’’, czytamy na Party.pl.

„Dawid lubi mieć kontrolę nad swoją karierą. Podobnie jest z mieszkaniami. Osobiście sprawdza detale i dobiera materiały na specjalne zamówienie’’, wyznał menadżer artysty. Na tym nie koniec. Muzyk stale inwestuje. Niedawno kupił dwa apartamenty w Warszawie, za które zapłacił bagatela 2,5 miliona złotych.

Muzyk ma szansę zarobić aż 10 milionów w ciągu roku! 

Dawid Kwiatkowski
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Dawid Kwiatkowski
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.