Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
o nim jest głośno

Dawid Kwiatkowski kończy karierę? Jest odpowiedź wokalisty! 

Na scenie jest już kilka lat...

Monika Katarzyna Krupska 10 maja 2018 19:55
Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Ma dopiero 22 lata i miliony wiernych fanek na koncie. O wyjściu z domu bez paparazzi już dawno praktycznie zapomniał. Dawid Kwiatkowski jest jednym z ulubionych artystów młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że sława może mu trochę ciążyć. Juror The Voice Kids był ostatnio gościem w Dzień Dobry TVN. O karierze i planach na przyszłość opowiedział na antenie. 

Koniec kariery Dawida Kwiatkowskiego? 

W studio programu Kwiatkowski czatował z fanami. Internauci zapytali wokalistę, czy chciałby zrezygnować z kariery i wrócić do domu, prowadzić normalne życie? „Nigdy chyba nie miałem takich myśli”, odpisał Dawid. 

Kwiatkowski na scenie jest przecież od kilku lat! Już w 2012 roku próbował swoich sił w programie Must Be the Music. Tylko Muzyka. Nie udało mu się jednak przejść do etapu półfinalistów. Dopiero debiutancki singiel Biegnijmy (wydany rok później) został nagrodzony statuetkami i przyniósł mu sławę. 

Dalej fani spytali Kwiatkowskiego, czy zastanawiał się co by robił, gdyby nie był w tym miejscu, gdzie jest teraz? Jaki studia, jaka szkoła? 

„W tym roku kończyłbym studia w Poznaniu. Pewnie łapałbym się jakiejkolwiek dorywczej pracy”, odpowiedział artysta. 

Lubicie utwory Dawida?  

 

zimo, won #zazimno #kurczeno #wiosnoprzybywaj @gauer_fitness

Post udostępniony przez Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.