Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
o nim jest głośno

Dawid Kwiatkowski kończy karierę? Jest odpowiedź wokalisty! 

Na scenie jest już kilka lat...

Monika Katarzyna Krupska 10 maja 2018 19:55
Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Ma dopiero 22 lata i miliony wiernych fanek na koncie. O wyjściu z domu bez paparazzi już dawno praktycznie zapomniał. Dawid Kwiatkowski jest jednym z ulubionych artystów młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że sława może mu trochę ciążyć. Juror The Voice Kids był ostatnio gościem w Dzień Dobry TVN. O karierze i planach na przyszłość opowiedział na antenie. 

Koniec kariery Dawida Kwiatkowskiego? 

W studio programu Kwiatkowski czatował z fanami. Internauci zapytali wokalistę, czy chciałby zrezygnować z kariery i wrócić do domu, prowadzić normalne życie? „Nigdy chyba nie miałem takich myśli”, odpisał Dawid. 

Kwiatkowski na scenie jest przecież od kilku lat! Już w 2012 roku próbował swoich sił w programie Must Be the Music. Tylko Muzyka. Nie udało mu się jednak przejść do etapu półfinalistów. Dopiero debiutancki singiel Biegnijmy (wydany rok później) został nagrodzony statuetkami i przyniósł mu sławę. 

Dalej fani spytali Kwiatkowskiego, czy zastanawiał się co by robił, gdyby nie był w tym miejscu, gdzie jest teraz? Jaki studia, jaka szkoła? 

„W tym roku kończyłbym studia w Poznaniu. Pewnie łapałbym się jakiejkolwiek dorywczej pracy”, odpowiedział artysta. 

Lubicie utwory Dawida?  

 

zimo, won #zazimno #kurczeno #wiosnoprzybywaj @gauer_fitness

Post udostępniony przez Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…