Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla
O TYM JEST GŁOŚNO

Piotr Żyła walczy o dzieci! Wysłał żonie pismo przedprocesowe

Rozwód jest już przesądzony...

Weronika Kostyra 23 kwietnia 2018 12:00
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla

O małżeństwie Piotra Żyły głośno zrobiło się pod koniec lutego tego roku. Na jaw wyszło wówczas, że skoczek od kilku miesięcy nie mieszka z żoną. Od tamtej pory Justyna i Piotr Żyłowie kontaktują się wyłącznie za pomocą social mediów, a także… prawników. Czy ich związku nie da się już uratować?

Piotr Żyła planuje rozwód?

Jeszcze niedawno pojawiła się nadzieja, że uda im się odbudować relację. Niestety w ubiegłym tygodniu Justyna Żyła zarzuciła mężowi, że nie interesuje się losem dwójki ich dzieci. „Od 3 dni czekamy pod męża blokiem. Z córką i synem nie wywleka się brudów... ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą??????”, napisała na Instagramie Justyna Żyła, potem jednak usunęła wpis.

Jak podaje magazyn Twoje Imperium, mąż w odpowiedzi wysłał jej podobno pismo przedprocesowe. Otoczenie żony skoczka jest zaskoczone tą decyzją, ponieważ nikt nie bronił ojcu spotkań z synem i córką. „To jakaś paranoja, bo Justyna nigdy nie zabraniała mu spotykać się z dziećmi. Piotrek w każdej chwili może odwiedzić je w domu. Problem polega na tym, że on nie chce przyjechać do Wisły. Woli, żeby dzieci spotykały się z nim w jego nowym domu, w którym mieszka z kochanką. Ale Kuba i Karolina nie chcą widywać tej pani”, ujawnił tygodnikowi informator.

Piotr Żyła nie chce obecnie rozmawiać z mediami. Jego rodzina też nie zabiera głosu, a także nie kontaktuje się z Justyną Żyłą. „Synowa powiedziała mi, żebym się nie wtrącała w ich małżeńskie sprawy, więc się nie wtrącam. Wszyscy wiedzą, jaka jest Justyna, więc nie sądzę, żeby mój syn zabrał głos w tej sprawie”, powiedziała Ewa Żyła, matka skoczka.

Kryzys w związku Piotra i Justyny Żyłów

W lutym jego żona opublikowała w Internecie wpis, w którym poinformowała, że w czerwcu 2017 roku wyrzuciła Piotra Żyłę z domu. To wtedy dowiedziała się, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Dla dobra dzieci długo utrzymywali tę informację w tajemnicy. Niestety gdy syn pary, 11-letni Jakub, przeczytał w Internecie, że tatę po powrocie z igrzysk w Pjongczangu odebrała z lotniska tajemnicza kobieta, Justyna Żyła publicznie wyjawiła prawdę o ich małżeństwie. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.