Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla
O TYM JEST GŁOŚNO

Piotr Żyła walczy o dzieci! Wysłał żonie pismo przedprocesowe

Rozwód jest już przesądzony...

Weronika Kostyra 23 kwietnia 2018 12:00
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla

O małżeństwie Piotra Żyły głośno zrobiło się pod koniec lutego tego roku. Na jaw wyszło wówczas, że skoczek od kilku miesięcy nie mieszka z żoną. Od tamtej pory Justyna i Piotr Żyłowie kontaktują się wyłącznie za pomocą social mediów, a także… prawników. Czy ich związku nie da się już uratować?

Piotr Żyła planuje rozwód?

Jeszcze niedawno pojawiła się nadzieja, że uda im się odbudować relację. Niestety w ubiegłym tygodniu Justyna Żyła zarzuciła mężowi, że nie interesuje się losem dwójki ich dzieci. „Od 3 dni czekamy pod męża blokiem. Z córką i synem nie wywleka się brudów... ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą??????”, napisała na Instagramie Justyna Żyła, potem jednak usunęła wpis.

Jak podaje magazyn Twoje Imperium, mąż w odpowiedzi wysłał jej podobno pismo przedprocesowe. Otoczenie żony skoczka jest zaskoczone tą decyzją, ponieważ nikt nie bronił ojcu spotkań z synem i córką. „To jakaś paranoja, bo Justyna nigdy nie zabraniała mu spotykać się z dziećmi. Piotrek w każdej chwili może odwiedzić je w domu. Problem polega na tym, że on nie chce przyjechać do Wisły. Woli, żeby dzieci spotykały się z nim w jego nowym domu, w którym mieszka z kochanką. Ale Kuba i Karolina nie chcą widywać tej pani”, ujawnił tygodnikowi informator.

Piotr Żyła nie chce obecnie rozmawiać z mediami. Jego rodzina też nie zabiera głosu, a także nie kontaktuje się z Justyną Żyłą. „Synowa powiedziała mi, żebym się nie wtrącała w ich małżeńskie sprawy, więc się nie wtrącam. Wszyscy wiedzą, jaka jest Justyna, więc nie sądzę, żeby mój syn zabrał głos w tej sprawie”, powiedziała Ewa Żyła, matka skoczka.

Kryzys w związku Piotra i Justyny Żyłów

W lutym jego żona opublikowała w Internecie wpis, w którym poinformowała, że w czerwcu 2017 roku wyrzuciła Piotra Żyłę z domu. To wtedy dowiedziała się, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Dla dobra dzieci długo utrzymywali tę informację w tajemnicy. Niestety gdy syn pary, 11-letni Jakub, przeczytał w Internecie, że tatę po powrocie z igrzysk w Pjongczangu odebrała z lotniska tajemnicza kobieta, Justyna Żyła publicznie wyjawiła prawdę o ich małżeństwie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.