Czy małżeństwo skoczka uda się uratować?

Konrad Szczęsny 25 marca 2018 17:00

O małżeństwie Piotra Żyły głośno zrobiło się pod koniec lutego tego roku. Na jaw wyszło wówczas, że słynący z dystansu do siebie i pogody ducha skoczek od kilku miesięcy nie mieszka już z kobietą, z którą wziął ślub w 2006 roku. Czy po medialnej burzy ich relacje unormują się dla dobra ich dzieci?

Zdjęcia Justyny Żyły z dziećmi z konkursu w Planicy

Dowodem na to mają być krótkie filmiki, które Justyna Żyła zamieściła w sobotę na swoim Instastories. Widać na nich, że żona skoczka wraz z dwójką dzieci: 11 letnim Jakubem i 6-letnią Karoliną kibicowali tacie w trakcie ostatnich w tym sezonie konkursów Pucharu Świata, które odbyły się w Planicy. Córka skoczka trzymała w jednej ręce notatnik, w którym narysowane było serduszko, zaś w drugiej polską flagę. Co prawda Piotr Żyła wypadł dość słabo, zajmując w tym sezonie dopiero 16. miejsce z dorobkiem 403 punktów w klasyfikacji generalnej, ale jak podkreślił w wywiadach, porażki były dla niego ważną życiową lekcją.

„Ten sezon nie był zły. Zawsze liczy się na więcej, ale czasem można się przeliczyć. Na analizy jeszcze przyjdzie czas. Było w kratkę - czasem lepiej, czasem gorzej”, podkreślił skoczek w rozmowie ze Sportowymi Faktami Wp.pl.

Jednak z pewnością można pokusić się o stwierdzenie, że w tym sezonie zdecydowanie głośniej niż o słabszej formie skoczka było o jego problemach osobistych... Nie inaczej jest i tym razem.

Kryzys w związku Piotra i Justyny Żyłów zażegnany?

W lutym jego żona opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że w czerwcu 2017 roku wyrzuciła Piotra Żyłę z domu po tym, jak poinformował ją, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Para utrzymywała tę informację w tajemnicy przez długi czas dla dobra dzieci. Niestety, gdy syn pary, 11-letni Jakub przeczytał w Internecie, że tatę po powrocie z igrzysk w Pjongczangu odebrała z lotniska tajemnicza kobieta, Justyna Żyła nie wytrzymała i opublikowała feralny wpis, w którym zdradziła prawdę o ich małżeństwie.

Później byliśmy świadkami medialnych przepychanek między skoczkiem i jego żoną, jednak wciąż istniała nadzieja, że konflikt uda się zażegnać. Zdjęcia, które Justyna Żyła zamieściła w sieci mogą być dowodem na to, że negatywne emocje poszły w niepamięć.

Internauci o kryzysie w związku Piotra i Justyny Żyłów

Jednak internauci są w tej materii podzieleni. Jedni piszą, że filmiki to jedynie dowód, że Piotra Żyłę wspierały jego dzieci, inni, że żona skoczka próbuje poprzez ich publikację ocieplić wizerunek. Wydaje się, że nie mogą oni wybaczyć kobiecie zamieszczania wpisów dotyczących małżeństwa w sieci - nazywają to wprost publicznym praniem brudów.

W galerii możesz zobaczyć feralne zdjęcia. Czy są zwiastunem zakończenia medialnego konfliktu pary?   

1/5
Justyna Lazar kibicuje Piotrowi Żyle z córką Karoliną
Copyright @Instagram @justynazyla
1/5

Czy Piotr Żyła i jego żona Justyna zakopali topór wojenny dla dobra dzieci? Filmik, który żona skoczka opublikowała na Instastories, ma być na to dowodem!

2/5
Justyna Lazar kibicuje Piotrowi Żyle z córką Karoliną
Copyright @Instagram @justynazyla
2/5

Żona Piotra Żyły kibicuje na nim mężowi wraz z dziećmi: 11-letnim Jakubem i 6-letnią Karoliną.

3/5
Justyna Lazar kibicuje Piotrowi Żyle z córką Karoliną
Copyright @Instagram @justynazyla
3/5

Córka Piotra Żyły, 6-letnia Karolina, trzyma w ręku notes z narysowanym w nim sercem oraz polską flagę.

4/5
Justyna Lazar kibicuje Piotrowi Żyle z córką Karoliną
Copyright @Instagram @justynazyla
4/5

Córka Piotra Żyły, 6-letnia Karolina, była wyraźnie rozradowana, kibicując tacie. Niestety, skoczek nie może zaliczyć tego sezonu do najbardziej udanych.

5/5
Justyna Lazar kibicuje Piotrowi Żyle z córką Karoliną
Copyright @Instagram @justynazyla
5/5

Internauci twierdzą, że żona Piotra Żyły zamieściła filmik tylko po to, by ocieplić wizerunek. Nie wierzą również w szczerość jej intencji.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.