O TYM SIĘ MÓWI

Przełom w relacjach Piotra Żyły i jego żony?! Te zdjęcia wywołały sensację

Czy małżeństwo skoczka uda się uratować?

Konrad Szczęsny 25 marca 2018 17:00

O małżeństwie Piotra Żyły głośno zrobiło się pod koniec lutego tego roku. Na jaw wyszło wówczas, że słynący z dystansu do siebie i pogody ducha skoczek od kilku miesięcy nie mieszka już z kobietą, z którą wziął ślub w 2006 roku. Czy po medialnej burzy ich relacje unormują się dla dobra ich dzieci?

Zdjęcia Justyny Żyły z dziećmi z konkursu w Planicy

Dowodem na to mają być krótkie filmiki, które Justyna Żyła zamieściła w sobotę na swoim Instastories. Widać na nich, że żona skoczka wraz z dwójką dzieci: 11 letnim Jakubem i 6-letnią Karoliną kibicowali tacie w trakcie ostatnich w tym sezonie konkursów Pucharu Świata, które odbyły się w Planicy. Córka skoczka trzymała w jednej ręce notatnik, w którym narysowane było serduszko, zaś w drugiej polską flagę. Co prawda Piotr Żyła wypadł dość słabo, zajmując w tym sezonie dopiero 16. miejsce z dorobkiem 403 punktów w klasyfikacji generalnej, ale jak podkreślił w wywiadach, porażki były dla niego ważną życiową lekcją.

„Ten sezon nie był zły. Zawsze liczy się na więcej, ale czasem można się przeliczyć. Na analizy jeszcze przyjdzie czas. Było w kratkę - czasem lepiej, czasem gorzej”, podkreślił skoczek w rozmowie ze Sportowymi Faktami Wp.pl.

Jednak z pewnością można pokusić się o stwierdzenie, że w tym sezonie zdecydowanie głośniej niż o słabszej formie skoczka było o jego problemach osobistych... Nie inaczej jest i tym razem.

Kryzys w związku Piotra i Justyny Żyłów zażegnany?

W lutym jego żona opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że w czerwcu 2017 roku wyrzuciła Piotra Żyłę z domu po tym, jak poinformował ją, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Para utrzymywała tę informację w tajemnicy przez długi czas dla dobra dzieci. Niestety, gdy syn pary, 11-letni Jakub przeczytał w Internecie, że tatę po powrocie z igrzysk w Pjongczangu odebrała z lotniska tajemnicza kobieta, Justyna Żyła nie wytrzymała i opublikowała feralny wpis, w którym zdradziła prawdę o ich małżeństwie.

Później byliśmy świadkami medialnych przepychanek między skoczkiem i jego żoną, jednak wciąż istniała nadzieja, że konflikt uda się zażegnać. Zdjęcia, które Justyna Żyła zamieściła w sieci mogą być dowodem na to, że negatywne emocje poszły w niepamięć.

Internauci o kryzysie w związku Piotra i Justyny Żyłów

Jednak internauci są w tej materii podzieleni. Jedni piszą, że filmiki to jedynie dowód, że Piotra Żyłę wspierały jego dzieci, inni, że żona skoczka próbuje poprzez ich publikację ocieplić wizerunek. Wydaje się, że nie mogą oni wybaczyć kobiecie zamieszczania wpisów dotyczących małżeństwa w sieci - nazywają to wprost publicznym praniem brudów.

W galerii możesz zobaczyć feralne zdjęcia. Czy są zwiastunem zakończenia medialnego konfliktu pary?   

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.