VIDEO VIVY!

Pierwszy raz od osiemnastu lat Agnieszka Radwańska mogła pozwolić sobie na...

Wcześniej ograniczała ją kariera tenisowa

Rafał Kowalski 23 lutego 2019 16:31

Kilka miesięcy temu Agnieszka Radwańska ogłosiła swoją decyzję o zakończeniu kariery tenisowej. Wielbiciele talentu mistrzyni byli przez chwilę zawiedzeni, ponieważ mieli apetyt na kolejne lata obserwacji turniejów sportowych z jej udziałem. Z kolei dla bohaterki naszej sesji to rozpoczęcie nowego rozdziału oraz…  możliwość nadrobienia zaległości z przeszłości.

Agnieszka Radwańska o czasie po zakończeniu kariery

Zapytaliśmy Agnieszkę Radwańską o to, które momenty po zakończeniu kariery ucieszyły ją najbardziej. „Przede wszystkim pojechałam na narty, na których nie byłam przez 18 lat. W końcu zobaczyłam góry w zimie, gdzie też na to kiedyś nie było absolutnie czasu. Jeśli byłam w Zakopanem to jesienią, żeby pobiegać przed sezonem”, usłyszeliśmy od mistrzyni.

Ale to nie wszystko. „No i sylwester na kanapie! Bez meczu 1. lub 2. stycznia, więc trochę inaczej choćby w głowie mam. Mniej siedzi to, że rano muszę być na treningu zwarta i gotowa”, powiedziała Agnieszka Radwańska przed naszą kamerą.

A czy gwiazda gra jeszcze w tenisa? Zobaczcie pierwszą część naszej rozmowy. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.