VIDEO VIVY!

Pierwszy raz od osiemnastu lat Agnieszka Radwańska mogła pozwolić sobie na...

Wcześniej ograniczała ją kariera tenisowa

Rafał Kowalski 23 lutego 2019 16:31

Kilka miesięcy temu Agnieszka Radwańska ogłosiła swoją decyzję o zakończeniu kariery tenisowej. Wielbiciele talentu mistrzyni byli przez chwilę zawiedzeni, ponieważ mieli apetyt na kolejne lata obserwacji turniejów sportowych z jej udziałem. Z kolei dla bohaterki naszej sesji to rozpoczęcie nowego rozdziału oraz…  możliwość nadrobienia zaległości z przeszłości.

Agnieszka Radwańska o czasie po zakończeniu kariery

Zapytaliśmy Agnieszkę Radwańską o to, które momenty po zakończeniu kariery ucieszyły ją najbardziej. „Przede wszystkim pojechałam na narty, na których nie byłam przez 18 lat. W końcu zobaczyłam góry w zimie, gdzie też na to kiedyś nie było absolutnie czasu. Jeśli byłam w Zakopanem to jesienią, żeby pobiegać przed sezonem”, usłyszeliśmy od mistrzyni.

Ale to nie wszystko. „No i sylwester na kanapie! Bez meczu 1. lub 2. stycznia, więc trochę inaczej choćby w głowie mam. Mniej siedzi to, że rano muszę być na treningu zwarta i gotowa”, powiedziała Agnieszka Radwańska przed naszą kamerą.

A czy gwiazda gra jeszcze w tenisa? Zobaczcie pierwszą część naszej rozmowy. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.