Papież Franciszek
Fot. Lisa Maree Williams/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Papież Franciszek zadziwił internautów. Spodobało mu się zdjęcie... modelki erotycznej

Polubił jej półnagą fotografię na Instagramie

Ksenia Krasko 18 listopada 2020 14:04
Papież Franciszek
Fot. Lisa Maree Williams/Getty Images

Papież Franciszek dąży do jak najlepszego kontaktu z wiernymi w każdym wieku, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że postępowy duchowny ma profile na najpopularniejszych portalach społecznościowych, jak Twitter czy Instagram. Na tym drugim, zdecydowanie bardziej lubianym przez młodzież serwisie, konto papieża Franciszka pojawiło się w 2016 roku, a teraz śledzi je ponad siedem milionów osób. To właśnie internauci odkryli, że papież postawił tzw. „lajka” pod zdjęciem Natalii Garibboto, brazylijskiej modelki erotycznej.

Papież Franciszek polubił zdjęcie modelki erotycznej

Chociaż nieco zaskakujący „lajk” papieża Franciszka już zniknął, screeny „serduszka” pod fotografią Natalii Garibotto, która pozuje na tym zdjęciu w bardzo skąpym stroju uczennicy, krążą po całej sieci. Modelka z Brazylii jest dość znana w swojej branży, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad dwa miliony osób.

„Przynajmniej pójdę do nieba”, napisała Garibotto na swoim Twitterze, udostępniając jeden ze screenów. „Zaraz wracam, jadę do Watykanu!”, dodała żartobliwie w kolejnym wpisie, a także zachęciła papieża Franciszka, aby zajrzał na jej stronę internetową.

Dociekliwi internauci prowadzą dyskusję, czy papież Franciszek rzeczywiście mógł polubić takie zdjęcie, ale wydaje się, że to zwykła pomyłka – przede wszystkim dlatego, że jest to mało prawdopodobne, aby papież samodzielnie prowadził swój profil na Instagramie. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.