WSPOMNIENIE

Tak wyglądały ostatnie godziny życia Luke'a Perry'ego. Mija druga rocznica śmierci aktora...

Rodzina musiała podjąć dramatyczną decyzję

Konrad Szczęsny 4 marca 2021 07:42

Gdy 27 lutego 2019 roku trafił do jednego ze szpitali w Kalifornii, miliony jego fanów na całym świecie było wstrząśniętych. Nikt nie podejrzewał, że 52-letniemu Lukowi Perry'emu nie uda się wygrać walki o zdrowie i życie. Niestety, w poniedziałek 4 marca rano media obiegła informacja, że aktor Beverly Hills 90210 zmarł. Do końca czuwali przy nim najbliżsi, którzy musieli podjąć dramatyczną decyzję...

Tak wyglądały ostatnie godziny życia Luke'a Perry'ego

Luke Perry doznał wylewu krwi do mózgu, który spowodował rozległy udar. Mimo że niemal od razu został przewieziony ze swojego domu do szpitala wiadomo było, że jego stan jest poważny. Lekarze musieli wprowadzić aktora w stan śpiączki farmakologicznej.

Przy łóżku gwiazdora Beverly Hills 90210 czuwali jego najbliżsi: była żona Rachel „Minnie” Sharp, narzeczona Wendy Madison Bauer, 22-letni syn Jack, 18-letnia córka Sophie, matka, siostra oraz brat. Niestety, jak podał Us Weekly, musieli oni podjąć dramatyczną decyzję o odłączeniu Luke'a Perry'ego od aparatury po tym, jak lekarze stwierdzili śmierć mózgu.

„Rodzina Luke’a Perry’ego miała nadzieję, że po 48 godzinach będą mogli go odłączyć. On jednak się nie obudził. To była wyniszczająca decyzja”, podaje gazeta.

Dzieci opłakują Luke'a Perry'ego

Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktora pożegnały jego ukochane dzieci, dla których przez całe życie był ogromnym wsparciem.

„Nie jestem do końca pewna, co powiedzieć lub zrobić w tej sytuacji. Nigdy nie otrzymałam lekcji na temat tego, jak sobie poradzić z tragedią. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wszystko dzieje się na oczach opinii publicznej. Jestem wdzięczna za całą miłość. Po prostu jestem wdzięczna po cichu”, podkreśliła 19-letnia Sophie Perry.

„Tak wiele się od ciebie nauczyłem, a moje serce jest złamane, gdy myślę o wszystkim, czego już nie zobaczysz... Będę za tobą tęsknił każdego dnia, gdy będę chodzić po tej ziemi. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby kontynuować twoje dziedzictwo i sprawić, że będziesz dumny. Kocham Cię tato”, napisał natomiast jej brat Jack  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?