Rodzina musiała podjąć dramatyczną decyzję

Konrad Szczęsny 11 października 2021 18:58

Gdy 27 lutego 2019 roku trafił do jednego ze szpitali w Kalifornii, miliony jego fanów na całym świecie było wstrząśniętych. Nikt nie podejrzewał, że 52-letniemu Lukowi Perry'emu nie uda się wygrać walki o zdrowie i życie. Niestety, w poniedziałek 4 marca rano media obiegła informacja, że aktor Beverly Hills 90210 zmarł. Do końca czuwali przy nim najbliżsi, którzy musieli podjąć dramatyczną decyzję...

Tak wyglądały ostatnie godziny życia Luke'a Perry'ego

Luke Perry doznał wylewu krwi do mózgu, który spowodował rozległy udar. Mimo że niemal od razu został przewieziony ze swojego domu do szpitala wiadomo było, że jego stan jest poważny. Lekarze musieli wprowadzić aktora w stan śpiączki farmakologicznej.

Przy łóżku gwiazdora Beverly Hills 90210 czuwali jego najbliżsi: była żona Rachel „Minnie” Sharp, narzeczona Wendy Madison Bauer, wówczas 22-letni syn Jack, 19-letnia córka Sophie, matka, siostra oraz brat. Niestety, jak podał Us Weekly, musieli podjąć dramatyczną decyzję o odłączeniu Luke'a Perry'ego od aparatury po tym, jak lekarze stwierdzili śmierć mózgu.

„Rodzina Luke’a Perry’ego miała nadzieję, że po 48 godzinach będą mogli go odłączyć. On jednak się nie obudził. To była wyniszczająca decyzja”, podaje gazeta.

Czytaj także: Walka z nowotworem, śmierć ukochanego przyjaciela... Smutne życie Shannen Doherty

Dzieci opłakują Luke'a Perry'ego

Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktora pożegnały jego ukochane dzieci, dla których przez całe życie był ogromnym wsparciem.

„Nie jestem do końca pewna, co powiedzieć lub zrobić w tej sytuacji. Nigdy nie otrzymałam lekcji na temat tego, jak sobie poradzić z tragedią. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wszystko dzieje się na oczach opinii publicznej. Jestem wdzięczna za całą miłość. Po prostu jestem wdzięczna po cichu”, podkreśliła 19-letnia Sophie Perry.

„Tak wiele się od ciebie nauczyłem, a moje serce jest złamane, gdy myślę o wszystkim, czego już nie zobaczysz... Będę za tobą tęsknił każdego dnia, gdy będę chodzić po tej ziemi. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby kontynuować twoje dziedzictwo i sprawić, że będziesz dumny. Kocham Cię tato”, napisał natomiast jej brat Jack.   

Czytaj także: Tak zmienili się bohaterowie „Beverly Hills 90210”! Zobacz zwiastun serialu

1/6
Syn Luke'a Perry'ego, Jack, pożegnał aktora Beverly Hills 90210
Copyright @Instagram @Jungle boy
1/6

Luke Perry z synem Jackiem.

2/6
Sophie Perry, córka Luke'a Perry'ego - kim jest? Instagram
Copyright @Instagram @lemonperry
2/6

Luke Perry z córką Sophie.

3/6
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
3/6

Syn Luke'a Perry'ego, Jack, zawodowo zajmuje się wrestlingiem.

4/6
Luke Perry z narzeczoną Wendy Madison Bauer w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku
Copyright @0000466/Reporter
4/6

Luke Perry z narzeczoną, Wendy Madison Bauer, 1 kwietnia 2017 roku.

5/6
Luke Perry z byłą żoną, Rachel Sharp
Copyright @Rex Features/East News
5/6

Luke Perry z byłą żoną, Rachel „Minnie” Sharp. Para była małżeństwem od 1993 do 2003 roku.

 

 

6/6
Luke Perry, Instagram Catherine Zeta Jones, 04.03.2019
Copyright @Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.