21-letni Jack uprawia niebezpieczną odmianę zapasów...

Rafał Kowalski 6 marca 2019 08:31

Wczoraj wieczorem dotarła od nas smutna wiadomość o nagłej śmierci aktora znanego z takich seriali jak Beverly Hills 90210 czy Riverdale. Luke Perry zmarł kilka dni po tym, jak doznał wylewu krwi do mózgu. Lekarze nie zdołali go uratować. Aktor miał 52 lata. Osierocił dwójkę dzieci, 19-letnią córkę Sophie i 21-letniego syna Jacka. I to właśnie jego zawód budzi ciekawość internautów…

Jack Perry – kim jest? Zdjęcia

Największą sensację budzi informacja o zawodzie, który wykonuje Jack Perry. Wszystko dlatego, że syn zmarłego aktora jest zapaśnikiem. Konkretnie 21-latek walczy w zawodach wrestlingowych, które tak dużo jak ze sportem, mają też wspólnego z widowiskowym spektaklem. Stający do walki mogą bowiem pozwolić sobie na mnóstwo efektownych ciosów. Odbijanie się od ściany czy skakanie po przeciwniku, widzów wrestlingu nie powinny dziwić.

Jack Perry występuje na co dzień na ringu pod pseudonimem Jungle Boy Nate Coy. Na swoim koncie 21-latek ma walki w lidze amerykańskiej i meksykańskiej. Ojciec Luke zawsze mu kibicował, jednak Jacka mało kto z nim kojarzył. Aż do teraz. Odkąd zagraniczne media zainteresowały się osieroconym sportowcem liczba obserwujących go na Instagramie podwoiła się.

Na Instagramie @boy_myth_legend aktualnie jest aż 13 tysięcy obserwujących. To właśnie tam znaleźliśmy kilka zdjęć syna Perry’ego. Zobacz, jak wygląda, kiedy przygotowuje się do zawodów lub walczy na ringu. 

1/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
1/5

Jack Perry (nad trójką mężczyzn) poświęcił swoje życie zapasom

2/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
2/5

Jego walki wyglądają spektakularnie

3/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
3/5

Są też jednak niebezpieczne. Ale ojciec Jacka zawsze mu kibicował

4/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
4/5

Tata i syn nie mają jednak wspólnych zdjęć, którymi dzielili się w sieci

5/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
5/5

Jack Perry nie skomentował jeszcze publicznie śmierci taty. Odwołał jednak swój udział w wydarzeniach wrestlingowych w najbliższym tygodniu. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.