Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 06.06.2004 rok
Fot. Lee Celano/WireImage/Getty Images
Z życia gwiazd

Jak dziś wyglądają dzieci Luke'a Perry'ego? Sophie i Jack są już dorośli!

Tak dziś wygląda życie pociech gwiazdy Beverly Hills 90210

Marta Nawacka 4 marca 2023 18:31
Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 06.06.2004 rok
Fot. Lee Celano/WireImage/Getty Images

Dokładnie 4 lata temu, w marcu 2019 roku, świat obiegła przykra wiadomość. Luke Perry, gwiazda Beverly Hills 90210, zmarł nagle i niespodziewanie. Aktor osierocił dwoje dzieci: córkę Sophie i syna Jacka, pozostawił również pogrążoną w żalu i smutku narzeczoną, rodzinę oraz fanów. Po śmierci serialowego Dylana fani zaczęli się interesować jego rodziną, a szczególnie dziećmi. Jak wyglądają dzisiaj pociechy aktora i czym się zajmują?

Sophie Perry – córka Luke'a Perry'ego o stracie ojca 

Sophie Perry jest młodszym dzieckiem aktora. W czerwcu skończy 23 lata. Wystąpiła w filmie „Teoria wszystkiego”. Krótko po śmierci ojca zamieściła wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych, z którego wynikało, że nastolatka nie bardzo radzi sobie z żałobą. „Mam 18 lat. Klnę jak szewc, a czasami ubieram się, jak prostytutka”, napisała. Spotkało się to z ogromną krytyką fanów, zwłaszcza Luke'a Perry'ego. Zarzucali Sophie m.in., że jest rozkapryszona i nie potrafi uszanować pamięci ojca.

Córka Luke'a Perry'ego postanowiła się bronić i zamieściła kolejny wpis z odpowiedzią. „Tak. Jestem zraniona, smutna i płaczę, przez to, co stało się z moim tatą. To najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła. I jestem przez to rozdarta. Ale nie będę teraz siedzieć w domu i płakać dzień w dzień, dopóki internet nie uzna, że mogę już zachowywać się inaczej (...) Do tych, którzy obrażają mnie za mój język czy garderobę, i, co najbardziej obrzydliwe, mój proces żałoby, wyświadczcie mi przysługę i przestańcie obserwować mój profil. To strata waszego czasu”. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z ojcem, wyznając, że wciąż bardzo za nim tęskni.

Czytaj też: Korekta płci syna Cher wywołała ogromne kontrowersje. Co dziś robi Chaz Bono?

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, USA, 13.06.2004 rok
Fot. SGranitz/WireImage/Getty Images

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, USA, 13.06.2004 rok

Jack Perry – syn Luke'a Perry'ego

Po śmierci ojca Jack zamieścił wzruszający wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych, w którym podkreślił, jak wiele znaczył dla niego Luke Perry. „Tak wiele się od ciebie nauczyłem, a moje serce jest złamane, gdy myślę o wszystkim, czego już nie zobaczysz... Będę za tobą tęsknił każdego dnia, gdy będę chodzić po tej ziemi. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby kontynuować twoje dziedzictwo i sprawić, że będziesz dumny. Kocham Cię tato”, napisał syn aktora.

Jack Perry w tym roku, w czerwcu (podobnie jak siostra), skończy 26 lat i robi karierę jako... niezależny zapaśnik. Do 2015 roku, jako osiemnastolatek, występował w lidze w Los Angeles „Underground Empire Wrestling”. Później występował również m.in. w meksykańskiej lidze. Gdy Luke Perry żył dzielnie kibicował synowi. Co ciekawe, Jack Perry występuje pod pseudonimem Jungle Boy Nate Coy. Syna aktora często określa się mianem jego bliźniaka... Faktycznie jest podobny do sławnego taty?  

Zobacz także: Syn Aliny Janowskiej we wspomnieniach o rodzinie: "Nigdy nie miałem poczucia, że jestem dzieckiem niezwykłych rodziców"

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 06.06.2004 rok
Fot. Lee Celano/WireImage/Getty Images

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 6.06.2004 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.