Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 06.06.2004 rok
Fot. Lee Celano/WireImage/Getty Images
Z życia gwiazd

Tak dziś wyglądają dzieci Luke'a Perry'ego! Sophie i Jack są już dorośli

Czym się zajmują pociechy gwiazdy Beverly Hills 90210?

Marta Nawacka 13 października 2021 17:44
Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 06.06.2004 rok
Fot. Lee Celano/WireImage/Getty Images

Nagła i niespodziewana śmierć Luke'a Perry'ego w marcu 2019 roku pogrążyła w smutku i żalu rodzinę oraz fanów aktora. Mężczyzna osierocił dwoje dzieci: 21-letniego Jacka i 18-letnią Sophie, a także narzeczoną. Fani serialowego Dylana z Beverly 90210 nagle zaczęli się interesować jego rodziną, a zwłaszcza synem i córką. Jak dziś wyglądają dzieci Luke'a Perry'ego?

Sophie Perry – córka Luke'a Perry'ego

Sophie Perry jest młodszym dzieckiem aktora. Dziś ma 21 lat. Wystąpiła w filmie „Teoria wszystkiego”. Krótko po śmierci ojca zamieściła wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych, z którego wynikało, że nastolatka nie bardzo radzi sobie z żałobą. „Mam 18 lat. Klnę jak szewc, a czasami ubieram się, jak prostytutka”, napisała. Spotkało się to z ogromną krytyką fanów, zwłaszcza Luke'a Perry'ego. Zarzucali Sophie m.in., że jest rozkapryszona i nie potrafi uszanować pamięci ojca.

Córka Luke'a Perry'ego postanowiła się bronić i zamieściła kolejny wpis z odpowiedzią. „Tak. Jestem zraniona, smutna i płacze, przez to, co stało się z moim tatą. To najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła. I jestem przez to rozdarta. Ale nie będę teraz siedzieć w domu i płakać dzień w dzień, dopóki internet nie uzna, że mogę już zachowywać się inaczej (...) Do tych, którzy obrażają mnie za mój język czy garderobę, i, co najbardziej obrzydliwe, mój proces żałoby, wyświadczcie mi przysługę i przestańcie obserwować mój profil. To strata waszego czasu”. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z ojcem, wyznając, że wciąż bardzo za nim tęskni.

Czytaj też: Tak wyglądały ostatnie godziny życia Luke'a Perry'ego. Do końca czuwali przy nim najbliżsi

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, USA, 13.06.2004 rok
Fot. SGranitz/WireImage/Getty Images

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, USA, 13.06.2004 rok

Jack Perry – syn Luke'a Perry'ego

Po śmierci ojca Jack zamieścił wzruszający wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych, w którym podkreślił, jak wiele znaczył dla niego Luke Perry. „Tak wiele się od ciebie nauczyłem, a moje serce jest złamane, gdy myślę o wszystkim, czego już nie zobaczysz... Będę za tobą tęsknił każdego dnia, gdy będę chodzić po tej ziemi. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby kontynuować twoje dziedzictwo i sprawić, że będziesz dumny. Kocham Cię tato”, napisał syn aktora.

Jack Perry ma obecnie 24 lata i robi karierę jako... niezależny zapaśnik. Do 2015 roku, jako osiemnastolatek, występował w lidze w Los Angeles „Underground Empire Wrestling”. Później występował również m.in. w meksykańskiej lidze. Gdy Luke Perry żył dzielnie kibicował synowi. Co ciekawe, Jack Perry występuje pod pseudonimem Jungle Boy Nate Coy. Syna aktora często określa się mianem jego bliźniaka... Faktycznie jest podobny do sławnego taty?  

Zobacz także: Bożyszcze nastolatek, kochający ojciec... Tak zapamiętamy Luke'a Perry'ego!

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 06.06.2004 rok
Fot. Lee Celano/WireImage/Getty Images

Luke Perry, Jack Perry, Sophie Perry, premiera filmu Garfield, Los Angeles, USA, 6.06.2004 rok

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.