Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ola Szwed wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej...

Fani są zachwyceni!

Redakcja VIVA! 14 października 2019 14:51
Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed zdobyła popularność i sympatię widzów dzięki niezapomnianej dziecięcej roli w kultowej roli Rodzina zastępcza. Choć od jego emisji minęło już sporo czasu, o aktorce wciąż jest głośno. Obecnie prowadzi program Ninja Warrior oraz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie zaprezentowała swoim fanom efekty najnowszej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Gwiazda na zdjęciach zaprezentowała się… nago!

Aleksandra Szwed w odważnej sesji zdjęciowej

Aleksandra Szwed może pochwalić się nienaganną sylwetką. Zawdzięcza ją aktywnemu trybowi życia. W przeszłości była fanką ćwiczeń na siłowni. Jest jednak mamą czteroletniego Borysa i przyznaje, że na ćwiczenia nie ma czasu. „Przyznam się Państwu, że ja nie ćwiczę, bo po prostu jestem mamą. Należę do tej grupy, która aktywnie bawi się razem z maluchem, a nie tylko patrzy z boku. Pielęgnuję swoje wewnętrzne dziecko. Nie mam siły chodzić na siłownię ani na treningi specjalne, nawet w domu za bardzo już tego nie robię. Zamiast jeździć windą, wybieram schody. Staram się zwracać uwagę na to, co jem. W pierwszej kolejności zawsze sięgam po wodę, gdy chce mi się pić. I to jest tyle!”, mówiła w rozmowie z Myfitness.gazeta.pl.

Teraz aktorka pokazała najnowsze zdjęcia. Musimy przyznać, że sesja jest odważna. Wydaje się, że na niektórych zdjęciach Ola Szwed ma na sobie tylko makijaż! Fani są zachwyceni i w komentarzach nie szczędzą jej komplementów. „Jak zwykle piękna”, „Zjawiskowa!”, „Do twarzy Pani z tymi piegami”, „Super sesja”, czytamy.

Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.