Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ola Szwed wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej...

Fani są zachwyceni!

Redakcja VIVA! 14 października 2019 14:51
Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed zdobyła popularność i sympatię widzów dzięki niezapomnianej dziecięcej roli w kultowej roli Rodzina zastępcza. Choć od jego emisji minęło już sporo czasu, o aktorce wciąż jest głośno. Obecnie prowadzi program Ninja Warrior oraz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie zaprezentowała swoim fanom efekty najnowszej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Gwiazda na zdjęciach zaprezentowała się… nago!

Aleksandra Szwed w odważnej sesji zdjęciowej

Aleksandra Szwed może pochwalić się nienaganną sylwetką. Zawdzięcza ją aktywnemu trybowi życia. W przeszłości była fanką ćwiczeń na siłowni. Jest jednak mamą czteroletniego Borysa i przyznaje, że na ćwiczenia nie ma czasu. „Przyznam się Państwu, że ja nie ćwiczę, bo po prostu jestem mamą. Należę do tej grupy, która aktywnie bawi się razem z maluchem, a nie tylko patrzy z boku. Pielęgnuję swoje wewnętrzne dziecko. Nie mam siły chodzić na siłownię ani na treningi specjalne, nawet w domu za bardzo już tego nie robię. Zamiast jeździć windą, wybieram schody. Staram się zwracać uwagę na to, co jem. W pierwszej kolejności zawsze sięgam po wodę, gdy chce mi się pić. I to jest tyle!”, mówiła w rozmowie z Myfitness.gazeta.pl.

Teraz aktorka pokazała najnowsze zdjęcia. Musimy przyznać, że sesja jest odważna. Wydaje się, że na niektórych zdjęciach Ola Szwed ma na sobie tylko makijaż! Fani są zachwyceni i w komentarzach nie szczędzą jej komplementów. „Jak zwykle piękna”, „Zjawiskowa!”, „Do twarzy Pani z tymi piegami”, „Super sesja”, czytamy.

Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.