Top Model Denis Chmielewski
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Zrezygnował z udziału w nagiej sesji. Ulubienic Joanny Krupy odpadł z Top Model

Nie wszyscy zgadzają się z decyzją jury...

Gabriela Czernecka 1 października 2019 09:02
Top Model Denis Chmielewski
Fot. Instagram

Piąty odcinek Top Model 8 za nami. Nie obyło się bez kontrowersji, skandali, słownych potyczek, ale przede wszystkim modowych wyzwań. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej na torze wyścigów konnych w towarzystwie Wujaszka Liestyle oraz Maffashion. Później czekała ich sesja na ściance wspinaczkowej w towarzystwie Karoliny Pisarek. Utrudnieniem miało być obuwie, bowiem panie pozowały na wysokościach w szpilkach, a panowie w eleganckich butach. Największe emocje wywołała jednak sesja zdjęciowa, podczas której uczestnicy mieli pozować nago. Denis Chmielewski, ulubieniec Joanny Krupy, zrezygnował z udziału w sesji i... odpadł z programu. To podzieliło internautów...

Naga sesja w Top Model

Naga sesja w Top Model zawsze wzbudza spore kontrowersje. Nie każdy uczestnik w początkowych edycjach programu był przygotowany na to, by stanąć przed obiektywem, z każdą kolejną edycją uczestnicy Top Model dostawali się do programu, będąc jednak w pełni świadomym tego, że taka sesja to jedno z zadań, które należy wykonać. W 8. edycji Top Model gościem specjalnym podczas tej trudnej sesji była modelka Kasia Struss, która chętnie dzieliła się z modelami i modelkami dobrą radą i wsparciem. Za obiektywem aparatu stanął Robert Wolański, znany fotograf słynący ze zdjęć portretowych. Jedni uczestnicy podchodzili do zadania pełni obaw, inni wręcz przeciwnie, pełni zapału i z odwagą pozowali do zdjęć.

Jeden z uczestników Top Model, gdy tylko usłyszał, że będzie robiona naga sesja, był pełen obaw i do samego końca rozważał swój udział. W końcu Denis Chmielewski podjął decyzję, że nie będzie pozował nago, bo to nie godzi się z jego „moralnością”. 

Przypomnijmy, że Denis Chmielewski na co dzień mieszka w Holandii, a do programu zgłosił się, bo był żądny wrażeń. Choć miał już na koncie doświadczenia w pracy w modelingu, udział w Top Model traktował jak pewnego rodzaju wyzwanie i szansę. Jak czytamy na stronie topmodel: „Wolny czas lubi spędzać przy muzyce, komponując podkłady, ma w domu mini studio. Regularnie chodzi na siłownię, jest fanem sportów wodnych głównie windsurfingu. Jego największym marzeniem jest to, aby osiągnąć sukces w muzyce, podróżowanie po świecie i zostawienie po sobie dużo dobrej sztuki”. 

Denis jak do tej pory świetnie radził sobie w programie, wykazał się ogromnym talentem i odwagą podczas wykonywania poprzednich sesji zdjęciowych. Jeszcze w dniu castingu stał się ulubieńcem Joanny Krupy, która mówiła, że przypomina jej Jamesa Deana. Co ciekawe, internauci to właśnie jego typowali na zwycięzcę Top Model 8. 25-latek zdecydował się jednak zrezygnować z pozowania nago: „Nie chcę się rozebrać ze względów moralnych. Mam kuzynki, rodzinę. Moi przyjaciele z osiedla, którzy będą to oglądać... nie odpowiada mi to. Leżało mi to na sercu”, wyznał. 

Niestety, zgodnie z regulaminem programu za niewykonanie zadania uczestnik odpada z Top Model. Do samego końca wielu sądziło jednak, że jury nie zdecyduje się na tak drastyczny krok. Ostatecznie Denis Chmielewski odpadł z Top Model 8. Jego decyzja podzieliła internautów. Jedni piszą, że to dobrze, że jest wierny swoim przekonaniom, ale inni uważają, że idąc programu wiedział, że czeka go taka sesja... A co Wy o tym myślicie?  

Top Model Denis Chmielewski
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.