Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa nago w ciąży na okładce tygodnika. Zobacz szokujące zdjęcie!

„Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesję podczas ciąży”

Weronika Kostyra 25 sierpnia 2019 19:59
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Ona i jej mąż Douglas Nunes marzyli o założeniu rodziny i już za kilka miesięcy będą rodzicami. Gwiazda nie posiada się z radości i dzieli się z fanami kolejnymi etapami swojej wyczekiwanej ciąży. Modelka właśnie zdecydowała się na ważny krok – zdecydowała się wystąpić nago na okładce tygodnika Wprost.

Joanna Krupa w ciąży nago na okładce

Joanna Krupa zdradziła, że podobna sesja zawsze była jej marzeniem. Autorką zdjęcia jest fotografka Marlena Bielinska. „Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed photoshop zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbka. Dziękuje”, napisała jurorka programu Top Model na Instagramie.

Przy okazji materiału we Wprost postanowiła poruszyć jednak ważne tematy społeczne. „Joanna Krupa na okładce Wprost. Wywiad i sesja (autorstwa światowej sławy fotografki Marleny Bielińskiej), jakich jeszcze nie było! Według jakich wartości modelka i aktywista wychowa swoje pierwsze dziecko? Dlaczego jej zdaniem kobiety mają supermoc? Czy miesza się do polityki? Dlaczego wspiera społeczność LGBT? I co sądzi o ludziach, którym może nie spodobać się jej podejście m.in. do kwestii wspomaganego rozrodu? A wreszcie, jak topmodelce udało się wygrać z hashimoto? O tym wszystkim Joanna Krupa mówi w rozmowie z Pauliną Sochą-Jakubowską w najnowszym wydaniu tygodnika”, czytamy w zapowiedzi numeru, który jutro ukaże się na rynku. „Nie interesują mnie opinie ludzi, którzy, chodząc do kościoła, chowają się ze swoim prawdziwym obliczem, sądząc, że sama modlitwa zmaże ich grzechy”, mówi Joanna Krupa w opublikowanym fragmencie wywiadu.

Co sądzicie o szokującej okładce? 

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.