Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa nago w ciąży na okładce tygodnika. Zobacz szokujące zdjęcie!

„Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesję podczas ciąży”

Weronika Kostyra 25 sierpnia 2019 19:59
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Ona i jej mąż Douglas Nunes marzyli o założeniu rodziny i już za kilka miesięcy będą rodzicami. Gwiazda nie posiada się z radości i dzieli się z fanami kolejnymi etapami swojej wyczekiwanej ciąży. Modelka właśnie zdecydowała się na ważny krok – zdecydowała się wystąpić nago na okładce tygodnika Wprost.

Joanna Krupa w ciąży nago na okładce

Joanna Krupa zdradziła, że podobna sesja zawsze była jej marzeniem. Autorką zdjęcia jest fotografka Marlena Bielinska. „Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed photoshop zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbka. Dziękuje”, napisała jurorka programu Top Model na Instagramie.

Przy okazji materiału we Wprost postanowiła poruszyć jednak ważne tematy społeczne. „Joanna Krupa na okładce Wprost. Wywiad i sesja (autorstwa światowej sławy fotografki Marleny Bielińskiej), jakich jeszcze nie było! Według jakich wartości modelka i aktywista wychowa swoje pierwsze dziecko? Dlaczego jej zdaniem kobiety mają supermoc? Czy miesza się do polityki? Dlaczego wspiera społeczność LGBT? I co sądzi o ludziach, którym może nie spodobać się jej podejście m.in. do kwestii wspomaganego rozrodu? A wreszcie, jak topmodelce udało się wygrać z hashimoto? O tym wszystkim Joanna Krupa mówi w rozmowie z Pauliną Sochą-Jakubowską w najnowszym wydaniu tygodnika”, czytamy w zapowiedzi numeru, który jutro ukaże się na rynku. „Nie interesują mnie opinie ludzi, którzy, chodząc do kościoła, chowają się ze swoim prawdziwym obliczem, sądząc, że sama modlitwa zmaże ich grzechy”, mówi Joanna Krupa w opublikowanym fragmencie wywiadu.

Co sądzicie o szokującej okładce? 

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?