Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O TYM JEST GŁOŚNO

Anja Rubik zupełnie nago na plaży! Ten widok zaskoczył wszystkich

Modelka zdecydowała się pozować w negliżu w konkretnym celu

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2019 17:48

Czy modelka postanowiła siać zgorszenie na publicznej plaży?! Na profilu Anji Rubik zostały opublikowane fotografie, na których pozuje całkowicie nago. Jednak myliłby się ten, który pomyślałby, że chce ona w ten sposób zwrócić na siebie uwagę, uderzając w tanią sensację. W tym wypadku negliż miał wyjątkowo mocne uzasadnienie!

Anja Rubik nago przeciwko zaśmiecaniu planety plastikiem

Edukacja seksualna, zaangażowanie polityczne i poszerzanie świadomości ekologicznej w społeczeństwie - to kwestie, które od kilku lat bez reszty pochłaniają Anję Rubik. Modelka daje temu wyraz m.in. poprzez media społecznościowe, publikując obszerne statusy, udostępniając treści, przyciągające uwagę obserwujących oraz zamieszczając zdjęcia, które mają w założeniu pobudzać do dyskusji i pokazywać, jak istotne kwestie są przez 36-latkę poruszane. Nie inaczej jest i tym razem!

Dwie fotografie, które zostały przez Anję Rubik opublikowane w sieci, zwracają uwagę na problem zaśmiecania akwenów wodnych, w tym szczególnie mórz i oceanów, plastikiem. Zostały opatrzone obszernym podpisem, w którym podane zostały m.in. dane statystyczne, dotyczące śmiertelności zwierząt, której powodem jest plastik. 

„100 000 morskich stworzeń ginie co roku na skutek wplątania w tworzywa sztuczne – a to tylko te znalezione! Co roku z powodu plastiku umiera około miliona ptaków morskich. Według ‘The Wall Street Journal’ tylko w USA wypuszczonych na rynek zostaje 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy rocznie, a tylko 1% z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i do oceanów! Na całym świecie zużywa się 500 miliardów do 1 biliona plastikowych toreb. To ponad milion na minutę. 80% zanieczyszczeń plastiku oceanicznego dostaje się do oceanu z lądu!”, grzmi poruszona modelka!

Anja Rubik walczy o ochronę mórz i oceanów przez zalewem plastiku

W ten sposób Anja Rubik chce zwrócić uwagę na ilość odpadów, które regularnie trafiają do zbiorników wodnych. Zaliczają się do nich m.in. butelki po wodzie, torby na zakupy czy słomki do napojów. Niestety, część zwierząt myli plastikowe śmieci z pożywieniem, przez co duszą się i umierają. Inne gatunki natomiast nie są w stanie swobodnie poruszać się po morzach i oceanach, ponieważ plastik skutecznie im to utrudnia. Często ich ciała doznają również trwałych uszkodzeń.

Kontrowersyjne zdjęcia modelki możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.