O TYM JEST GŁOŚNO

Anja Rubik o pierwszych doświadczeniach seksualnych: „Miałam może 7 czy 8 lat”

W wywiadzie dla brytyjskiej prasy modelka była bardzo szczera...

Rafał Kowalski 14 czerwca 2019 13:56

Anja Rubik od wielu nie zajmuje się jedynie modelingiem, ale także zwiększaniem świadomości Polaków na temat życia seksualnego. 36-latka pochodząca z Rzeszowa założyła na YouTubie kanał #SexED.pl a także wydała podręcznik SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie. Dzięki tym inicjatywom młodzi ludzie uzyskali kolejne źródła odpowiadające na większość nurtujących ich intymnych pytań. Sama Rubik wciąż promuje swoje działania, udzielając kolejnych wywiadów. W najnowszym była bardzo szczera.

Anja Rubik o swojej edukacji seksualnej i braku tolerancji w Polsce

W rozmowie z brytyjskim dziennikiem The Times Anja Rubik bez ogródek i okrągłych słów odpowiedziała na pytanie o swoje pierwsze doświadczenia seksualne. „Kiedy wracam myślami do własnych wczesnych doświadczeń, to musiało być wtedy, gdy miałam może siedem czy osiem lat. Zabawiałam się z misiem. Z tamtego okresu nie pamiętam nic więcej, tylko tego misia”, wyznała światowej sławy top modelka.

Zagraniczna prasa była ciekawa, jak wygląda edukacja seksualna w naszym kraju. Niestety, według modelki nie mamy powodów do dumy. „W Polsce nie ma edukacji seksualnej, ale przedmiot nazywany "przygotowaniem do życia w rodzinie". Oficjalny podręcznik ma 180 stron, ale słowo seks pojawia się w nim tylko dwa razy i to w negatywnym kontekście”, wyjaśniła Rubik.

Dodała także, że część naszego narodu ma problem z osobami LGBT. Zaznaczyła, że Polska dzieli się na dwie części, w której tylko jedna akceptuje różne orientacje seksualne. „Jeśli urodziłeś się w małym miasteczku, to na tolerancję nie ma co liczyć. Jeśli w dodatku masz bardzo religijnych rodziców, są spore szanse, że będą usiłowali wysłać cię na leczenie, zamiast cię zaakceptować”, powiedziała w wywiadzie dla The Times inicjatorka ruchu #SexED.pl.

Czy Wy też uważacie, że mamy problem z brakiem edukacji dzieci i młodzieży w zakresie dojrzewanie seksualnego? ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.