Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anja Rubik znów zachwyca w nagiej, zmysłowej sesji! 

Kolejny raz przełamuje tabu!

Olga Figaszewska 7 września 2018 20:55

W swoim ciele czuje się komfortowo i nagości nie odbiera jako przejawu wulgarności. Przecież nagość dla modelki jest czymś absolutnie naturalnym. A branża wielkiej mody właśnie na niej bazuje. Anja Rubik po raz kolejny zaskakuje! Na swoim Instagramie pokazała niezwykle zmysłowe, nagie fotografie, które wywołały zachwyt wśród jej fanów. Niektórzy zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Anja Rubik zachwyca w najnowszej sesji!

Chociaż jej konto blokowano już kilkanaście razy, modelka się nie zniechęca. W mediach społecznościowych publikuje kolejne artystyczne, nagie fotografie. W końcu dla niej nie ma tematów tabu. Anja Rubik nie wstydzi się pokazywać publicznie swojego ciała. Dla niej nagość jest czymś najbardziej naturalnym na świecie. „Nago, przed odpowiednim fotografem, który złapie to tak, że współgra z moją estetyką piękna, zawsze czuję się dobrze, nie wstydzę się. Możliwe, że wynika to z tego, że wychowałam się w domu, gdzie nagość nie była niczym dziwnym. (...) Najlepiej czuję się teraz, gdy wewnętrznie dojrzałam jako kobieta”, wyznała w rozmowie dla VIVY! Mody w 2014 roku.

Właśnie na swoim Instagramie zamieściła właśnie nagie fotografie z najnowszej sesji dla niemieckiego Vogue’a, autorstwa niezastąpionego Chrisa Collsa. Efekt? Porywający! Cała sesja utrzymana jest w czarno-białej tonacji. Anja zasłania swoje łono dłonią, natomiast piersi modelki zostały ocenzurowane czarnym paskiem.

Mimo że niektórzy wciąż twierdzą, że gwiazda pokazuje zbyt wiele i posunęła się za daleko, to w komentarzach nie brakuje pozytywnych opinii. Internauci rozwodzą się nad perfekcyjną figurą modelki i tym razem wcale nie zarzucają jej, że jest zbyt szczupła! „Trochę się zaokrągliłaś”, stwierdziła jedna z wielbicielek top modelki. „Wyglądasz apetycznie”, wtórowała jej druga. Fanki podkreślały, że Anja wygląda zjawiskowo.

Zobacz niezwykłą Anję Rubik przed obiektywem Chrisa Collsa dla najnowszego wydania niemieckiego Vogue'a 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.