„Cieszę się, kiedy mogę patrzeć jak małe istnienie rośnie”

Weronika Kostyra 5 czerwca 2019 14:50

Sasha Knezevic stał się znany w Polsce dzięki swojemu małżeństwu z Anją Rubik. Ich związek rozpadł się w 2016 roku, jednak para rozstała się w zgodzie. Serbski model na nowo ułożył sobie życie. W zeszłym roku został ojcem i doskonale spełnia się w tej roli. Razem z nową partnerką stanowią idealną rodzinę. Zobaczcie ich zdjęcia!

Jakim ojcem jest Sasha Knezevic?

Początkowo Sasha Knezevic nie pokazywał swojego życia prywatnego. Wszystko zmieniło się, kiedy na świat przyszedł jego synek, Andrij. Chłopiec urodził się kod koniec lipca ubiegłego roku. Jego tata podzielił się z internautami dobrą nowiną, publikując piękne zdjęcie, które opatrzył wzruszającym opisem: „Nie wszystkie dzieła sztuki powstają na płótnie”. Od tamtej pory dumny tata chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami. Widać na nich, że absolutnie oszalał na punkcie syna.

Knezevic był ostatnio gościem programu Dzień dobry TVN. Odwiedził Polskę przy okazji wystawy swoich prac. „Byłem w Polsce wiele razy, czuję się tu jak w domu. Uwielbiam tu ludzi, są mili, gościnni”, przyznał.

Po rozwodzie z polską modelką zamieszkał na stałe razem z rodziną w Wiedniu. „Moim domem jest teraz Wiedeń. Podróżowałem dużo i cieszę się, że teraz osiadłem. Wiedeń jest wspaniały, może nie jest tak ekscytujący jak Nowy Jork, ale każdy etap życia ma swoje potrzeby”, powiedział. Zdradził też, jak jego życie zmieniła nowa życiowa rola. „Uwielbiam rolę ojca, dzieci to wspaniała radość. Ale oczywiście muszę pracować, utrzymać rodzinę. (…) Nie wiem, jakim jestem ojcem. Wiem jednak, że to zmieniło moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć jak małe istnienie rośnie. Ma 11 miesięcy, próbuje powoli chodzić, mówi papa, tata. Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem”, wyznał w Dzień dobry TVN. 

1/7
Sasha Knezevic z rodziną
Copyright @Instagram @sasha_knezevic
1/7

Sasha Knezevic razem z nową partnerką stanowią idealną rodzinę

2/7
Sasha Knezevic z synem
Copyright @Instagram @sasha_knezevic
2/7

. Serbski model na nowo ułożył sobie życie. W zeszłym roku został ojcem i doskonale spełnia się w tej roli

3/7
Sasha Knezevic z synem
Copyright @Instagram @sasha_knezevic
3/7

Początkowo Sasha Knezevic nie pokazywał swojego życia prywatnego. Wszystko zmieniło się, kiedy na świat przyszedł jego synek, Andrij.

4/7
Sasha Knezevic z synem
Copyright @Instagram @sasha_knezevic
4/7

Chłopiec urodził się kod koniec lipca ubiegłego roku

5/7
Sasha Knezevic z synem
Copyright @Instagram @sasha_knezevic
5/7

Od tamtej pory dumny tata chętnie pokazuje zdjęcia z synkiem Andrijem.

6/7
Sasha Knezevic z synem
Copyright @Instagram @sasha_knezevic
6/7

Widać na nich, że absolutnie oszalał na punkcie syna.

7/7
Sasha Knezevic z synem
Copyright @Instagram @sasha_knezevic
7/7

„Uwielbiam rolę ojca, dzieci to wspaniała radość. Ale oczywiście muszę pracować, utrzymać rodzinę”, wyznał w Dzień dobry TVN.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.