Doda, Emil Stępień w 2018 roku
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Oficjalnie: Doda rozwodzi się z mężem! Piosenkarka wydała oświadczenie

Potwierdziła smutne spekulacje. To koniec jej związku z Emilem Stępniem

Konrad Szczęsny 9 czerwca 2021 17:23
Doda, Emil Stępień w 2018 roku
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Był cichy ślub i wielka sensacja. Będzie głośny rozwód... Doda i Emil Stępień rozwodzą się. Wokalistka potwierdziła, że złożyła pozew w sądzie na swoim profilu na Instagramie. „Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna”, podkreśliła wokalistka.

Doda złożyła pozew. Rozwodzi się z Emilem Stępniem

9. czerwca tuż po godzinie 17.00 na oficjalnym profilu Dody na Instagramie ukazało się oświadczenie. Piosenkarka potwierdziła, że po ponad trzech latach od ślubu rozwodzi się z Emilem Stępniem. Złożyła pozew i decyzja jest nieodwołalna...

„Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5 letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie”, napisała.

Dodała, że ich decyzja nie ma związku z nadchodzącą premierą głośnego filmu „Dziewczyny z Dubaju”, ekranizacji głośnej powieści Piotra Krysiaka.

Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną💜 W kwestii biznesowej: premiera „dziewczyn z Dubaju”,z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu 🤦🏼‍♀️ Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień”, zakończyła.

Pełna treść oświadczenia poniżej. 

Czytaj także: Doda pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z mężem. Jak się poznali?

Doda i Emil Stępień - historia cichej miłości

Jak mówiła sama zainteresowana, początkowo ich relacja była czysto przyjacielska. Drogi Dody i Emila Stępnia splotły się w 2016 roku. Od znajomości, przez wspólne plany biznesowe aż po... ukrywany skrzętnie przed mediami romans. Oświadczyny nastąpiły na plaży w hiszpańskiej Marbelli w wakacje 2017 roku. Nie wiedział o nich nikt poza ich najbliższymi.

W oficjalnych sytuacjach unikali jak ognia okazywania sobie czułości. W wywiadach Doda podkreślała, że jest singielką i nie szuka miłości. Później zresztą było to wykorzystywane przeciwko niej. Fani i media nie ukrywali rozgoryczenia. Zarzucali jej hipokryzję... Ona nic sobie z tego jednak nie robiła.

Na trzy miesiące przed ślubem złożyła ukochanemu wyjątkowe życzenia na swoim profilu na Instagramie. Wyjątkowe, ale nie wskazująca na to, że łączy ich coś więcej...

„2 lata ;) mało, nie mało ...ale dokładnie tyle lat, płynąc na metaforycznej łódce, przez wzburzone wody życia, mam przy sobie przyjaciela, który bezinteresownie zawsze mnie wspiera, który daje uśmiech i sile do działania. Przyjaciela ,który sprawdził się w najgorszych sytuacjach, stojąc ze mną ramie w ramię, a to w show-biznesie jest nierealne. (...) Kreowanie z nim nowych projektów filmowych to nie praca, tylko super przygoda! Mam nadzieję, że może powiedzieć to samo o mnie, a jak nie, to tego mu właśnie życzę na 41. urodziny, bo prawdziwa przyjaźń to skarb! No i pięknej, dobrej żony! Jak będzie dobrze gotować, to melduję się już na obiady niedzielne ;) Sto lat Emil!”, pisała.

Ślub Dody, Emil Stępień

Doda i Emil Stępień w dniu ślubu, kwiecień 2018, Marbella, Hiszpania

Okazuje się, że już wtedy mogli być po... pierwszym ślubie! Ten – cywilny – odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowie, rodzinnym mieście gwiazdy. Ukrycie go przed mediami nie byłoby możliwe, gdyby nie ogromna dyskrecja i wysiłek pracowników placówki. Maskarada była kontynuowana, gdy planowali ślub kościelny i wesele. Doda odwiedzała wówczas salony, szukając idealnej kreacji. Pracownicom wmawiała jednak, że ma to związek z... filmową rolą.

„Pamiętam, że przez dwa miesiące oszukiwałam bezczelnie sprzedawczynie w butiku, że mam grać w filmie rolę uciekającej panny młodej. Zrobiłam z siebie straszną wariatkę, bo biegałam w sukni po korytarzu przed wszystkimi klientkami sklepu, by niby sprawdzić, czy wytrzyma ona sceny na planie. Na szczęście, nawet jeśli sprzedawczynie się domyśliły, to profesjonalnie nie pisnęły nikomu ani słowa”, wspominała w rozmowie z magazynem „Party”.

Ten wyjątkowy, wyczekiwany dzień nadszedł 14. kwietnia 2018 roku. Ślub miał miejsce w Marbelii – miejscowości, w której wcześniej Emil Stępień oświadczył się Dodzie. Co ciekawe, według słów piosenkarki, w Hiszpanii zorganizowali aż dwie ceremonie! Tego dnia towarzyszyła im rodzina oraz najbliżsi. Łącznie 50 gości. Oczywiście nikt nie wiedział, gdzie dokładnie odbędzie się uroczystość. Wszystko było utrzymywane w ścisłej tajemnicy do samego końca... Wyjątkiem byli jedynie rodzice Dody. 

Plan się powiódł. To wokalistka i jej mąż byli pierwszymi, którzy poinformowali media i fanów o sekretnej ceremonii za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO!”, napisała wówczas Doda na Instagramie.

Czytaj także: Doda ma nowego partnera?! Te zdjęcia wywołały falę spekulacji

Ślub Dody, Emil Stępień
Fot. Facebook/Doda

Tak Doda wyglądała w dniu swojego ślubu, kwiecień 2018 roku

Pierwsze rysy i plotki o kryzysie w związku Dody i Emila Stępnia

Od kilku miesięcy mówiło się, że związek pary przechodzi poważny kryzys. W listopadzie 2020 roku w sieci ukazały się m.in. zdjęcia, na których nieznany amerykański celebryta okazuje Dodzie czułość. Co prawda zostały usunięte, ale lawina spekulacji ruszyła. Nie zatrzymały jej nawet informacje, że tajemniczym amantem miał być... znajomy piosenkarki. 

Plotki o rozstaniu pogłębił fakt, że w sieci od dłuższego czasu próżno było szukać nowych zdjęć Dody i Emila Stępnia. Także brak wspólnych wyjść nie poprawiał sytuacji. Oliwy do ognia dolały samotne, długie wakacje wokalistki w Meksyku

Doda konsekwentnie milczała. Aż do teraz...  

Czytaj także: Doda pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu z Emilem Stępniem!

Doda, Emil Stępień w 2018 roku
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda i Emil Stępień rozwodzą się po ponad trzech latach od cichego ślubu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.