Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Doda przyznała, że przytyła podczas wakacji w Meksyku!

Lokalne przysmaki zrobiły swoje!

Aleksandra Frankowska 29 marca 2021 18:27
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Doda to jedna z najpiękniejszych polskich wokalistek. Jej styl naśladuje miliony kobiet, a sama artystka chętnie opowiada o stylu życia jaki prowadzi w swoich social mediach. Była żona Radosława Majdana i była narzeczona Adama Nergala to ikona stylu w polskim show-biznesie. Regularnie ćwiczy i całkowicie odrzuciła cukier oraz nabiał. Jej smukłą sylwetkę można podziwiać na wyjątkowych zdjęciach z podróży, między innymi do Meksyku, gdzie wybrała się na ponad miesiąc. Po powrocie zdradziła, że egzotyczne wakacje i błoga rozpusta kulinarna sprawiły, że przybrała na wadze. Teraz ciężko jej wrócić do poprzedniej wagi.

Zobacz też: Spektakularne efekty treningów Dody! "To spodnie sprzed sześciu lat!"

Zdrowy styl życia Dody

Dorota Rabczewska zwana Dodą od lat przyciąga uwagę nie tylko wyjątkową urodą, ale również stylizacjami i dość kontrowersyjnym lookiem. Jej stylizacje zazwyczaj ukazywały wiele ciała, zwłaszcza krótkie spódnice.

Krótkie spódnice w stylu Dody

I chociaż z czasem wiele się zmieniło, gwiazda wciąż słynie z dość stanowczych wypowiedzi. Różnicę można zauważyć przede wszystkim w jej wyglądzie – wokalistka regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia.

Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6 (...). Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja PO PROSTU LUBIĘ. Mnie nie daje satysfakcji kiedy zjem fastfood, mi daje satysfakcję kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuje żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuje to dumę. Jem systematycznie, wartościowe produkty, zbilansowane posiłki. Sen i jedzenie jest dla mnie najważniejsze - wyjaśniła w mediach społecznościowych.

Doda nie może schudnąć po wakacjach w Meksyku

Jak przyznała gwiazda, jej ostatnie treningi są dość bezskuteczne. Nadmierne kilogramy, które zyskała po wakacjach w Meksyku nie chcą odejść. Kilka tygodni zajadania lokalnych przysmaków nieco zmieniło jej sylwetkę, chociaż według nas wciąż wygląda fantastycznie.

Czytaj również: Doda już tak nie wygląda! Wokalistka jest brunetką!

Nie mogę zrzucić tych kilogramów, co się ich nabawiłam w Meksyku. To jest po prostu wiek, jednak to pesel. Taki mam właśnie wiosek po ostatnim treningu - wyznała na Instagramie gwiazda, która skończyła w lutym 37 lat.

Uważacie, że gwiazda powinna zrzucić kilka kilogramów, czy może wygląda doskonale? 

Doda pokazuje ciało
Fot. Instagram@dodaqueen

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.