Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Doda przyznała, że przytyła podczas wakacji w Meksyku!

Lokalne przysmaki zrobiły swoje!

Aleksandra Frankowska 29 marca 2021 18:27
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Doda to jedna z najpiękniejszych polskich wokalistek. Jej styl naśladuje miliony kobiet, a sama artystka chętnie opowiada o stylu życia jaki prowadzi w swoich social mediach. Była żona Radosława Majdana i była narzeczona Adama Nergala to ikona stylu w polskim show-biznesie. Regularnie ćwiczy i całkowicie odrzuciła cukier oraz nabiał. Jej smukłą sylwetkę można podziwiać na wyjątkowych zdjęciach z podróży, między innymi do Meksyku, gdzie wybrała się na ponad miesiąc. Po powrocie zdradziła, że egzotyczne wakacje i błoga rozpusta kulinarna sprawiły, że przybrała na wadze. Teraz ciężko jej wrócić do poprzedniej wagi.

Zobacz też: Spektakularne efekty treningów Dody! "To spodnie sprzed sześciu lat!"

Zdrowy styl życia Dody

Dorota Rabczewska zwana Dodą od lat przyciąga uwagę nie tylko wyjątkową urodą, ale również stylizacjami i dość kontrowersyjnym lookiem. Jej stylizacje zazwyczaj ukazywały wiele ciała, zwłaszcza krótkie spódnice.

I chociaż z czasem wiele się zmieniło, gwiazda wciąż słynie z dość stanowczych wypowiedzi. Różnicę można zauważyć przede wszystkim w jej wyglądzie – wokalistka regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia.

Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6 (...). Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja PO PROSTU LUBIĘ. Mnie nie daje satysfakcji kiedy zjem fastfood, mi daje satysfakcję kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuje żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuje to dumę. Jem systematycznie, wartościowe produkty, zbilansowane posiłki. Sen i jedzenie jest dla mnie najważniejsze - wyjaśniła w mediach społecznościowych.

Doda nie może schudnąć po wakacjach w Meksyku

Jak przyznała gwiazda, jej ostatnie treningi są dość bezskuteczne. Nadmierne kilogramy, które zyskała po wakacjach w Meksyku nie chcą odejść. Kilka tygodni zajadania lokalnych przysmaków nieco zmieniło jej sylwetkę, chociaż według nas wciąż wygląda fantastycznie.

Czytaj również: Doda już tak nie wygląda! Wokalistka jest brunetką!

Nie mogę zrzucić tych kilogramów, co się ich nabawiłam w Meksyku. To jest po prostu wiek, jednak to pesel. Taki mam właśnie wiosek po ostatnim treningu - wyznała na Instagramie gwiazda, która skończyła w lutym 37 lat.

Uważacie, że gwiazda powinna zrzucić kilka kilogramów, czy może wygląda doskonale? 

Doda pokazuje ciało
Fot. Instagram@dodaqueen

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.