Z ŻYCIA GWIAZD

Doda pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu z Emilem Stępniem!

Zamieściła także wzruszające nagranie

Konrad Szczęsny 15 grudnia 2018 12:29

Od ślubu Dody i Emila Stępnia upłynęło już osiem miesięcy. Wokalistka wyszła za mąż w całkowitej tajemnicy przed mediami i swoimi fanami. Uroczystość odbyła się w hiszpańskiej Marbelli 14 kwietnia 2018 roku i wzięli w niej udział najbliżsi wokalistki oraz producenta filmowego. Na swoim InstaStories Dorota Rabczewska opublikowała serię nagrań, na których pokazuje m.in. niepublikowane zdjęcia ze ślubu!

Doda pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu i album

W piątek wieczorem piosenkarka spotkała się ze swoją długoletnią przyjaciółką. W trakcie kolacji panie przeglądały zdjęcia z kwietniowego ślubu Dody z Emilem Stępniem.

„Oglądamy z moja przyjaciółką zdjęcia ze ślubu, ponieważ nie widziała ich do tej pory. No czy to nie jest sztos? No powiedzcie prawdę...”, wyznała na nagraniu.

W ten sposób zobaczyliśmy niepublikowane dotąd fotografie. Na jednej z nich Doda pozuje z butem i pyta swoich fanów: „Kto tak uroczo potrafi pozować, no kto?”.

Doda zaśpiewała na ślubie Cudownych rodziców mam z dedykacją dla Wandy i Pawła Rabczewskich

Następnie na jej profilu na InstaStories słyszymy wykonanie utworu Cudownych rodziców mam, autorstwa Urszuli Sipińskiej, które Doda zadedykowała w dniu ślubu swoim rodzicom. Dzięki ujęciu kamery widzimy, że była to dla Wandy i Pawła Rabczewskich wyjątkowo wzruszająca chwila i w pewnym momencie podeszli do ukochanej córki, żeby ją uściskać.

Zdjęcia możecie zobaczyć w galerii  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.