Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Doda ma nowego partnera?! Te zdjęcia wywołały falę spekulacji

Amerykański aktor sugeruje zaręczyny?

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 19:31
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda ma nowego partnera? W sieci pojawiły się zdjęcia piosenkarki z amerykańskim aktorem. To wywołało falę spekulacji. Czy gwiazda rozstała się z mężem, Emilem Stępniem?

Co łączy Dodę z amerykańskim aktorem?

W ostatnim czasie wokalistka nie udostępnia w sieci wspólnych zdjęć z mężem, Emilem Stępniem. Nie pojawiał się on także w jej relacjach na Instagramie, tak jak robił to wcześniej. Spekulowano o kryzysie w ich małżeństwie i rozstaniu. Jednak Doda nie komentowała tych doniesień.

Nic dziwnego, że ostatnie zdjęcia wywołały ogromne emocje. Czy Dodę łączy coś z amerykańskim muzykiem i aktorem?

Fani zwrócili uwagę, że na profilu artystki i Maxa Hodgesa znalazły się fotografie wykonane w tych samych lokalizacjach. Oboje przebywają teraz w Stambule. Ale w sieci można znaleźć kilka ich wspólnych zdjęć. Niektóre zostały wykonane pod koniec ubiegłego roku. Jednak przyglądając się niektórym z nich, trudno stwierdzić, czy rzeczywiście pozuje na nich Doda. 

Rainbows on our terrace

Opublikowany przez Max Hodges Czwartek, 12 listopada 2020

Ale to najnowszy wpis amerykańskiego muzyka wywołał falę spekulacji. Na Instagramie zamieścił romantyczne zdjęcie z kobietą, która do złudzenia przypomina Dodę. Mężczyzna opatrzył kadr opisem: „Na wypadek, gdybyś myślała, że żartuję” i zasugerował, że oświadczył się ukochanej.

Doda na razie nie odniosła się do spekulacji. Z kolei Max Hodges zmienił ustawienia swojego konta na Instagramie na prywatne. Fanom wokalistki trudno uwierzyć w te doniesienia. Redakcji Fakt udało się skontaktować z mężem wokalistki, Emilem Stępniem. 

,,Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem", skomentował sytuację w rozmowie z dziennikarzem. 

Doda
Fot. Screen z Instagrama / Max Hodges

👋🏽England, love ya always

Opublikowany przez Max Hodges Piątek, 22 listopada 2019

Ran into somebody on the other side of the world

Opublikowany przez Max Hodges Niedziela, 16 sierpnia 2020

TAGI #Doda

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…