Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Doda ma nowego partnera?! Te zdjęcia wywołały falę spekulacji

Amerykański aktor sugeruje zaręczyny?

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 19:31
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda ma nowego partnera? W sieci pojawiły się zdjęcia piosenkarki z amerykańskim aktorem. To wywołało falę spekulacji. Czy gwiazda rozstała się z mężem, Emilem Stępniem?

Co łączy Dodę z amerykańskim aktorem?

W ostatnim czasie wokalistka nie udostępnia w sieci wspólnych zdjęć z mężem, Emilem Stępniem. Nie pojawiał się on także w jej relacjach na Instagramie, tak jak robił to wcześniej. Spekulowano o kryzysie w ich małżeństwie i rozstaniu. Jednak Doda nie komentowała tych doniesień.

Nic dziwnego, że ostatnie zdjęcia wywołały ogromne emocje. Czy Dodę łączy coś z amerykańskim muzykiem i aktorem?

Fani zwrócili uwagę, że na profilu artystki i Maxa Hodgesa znalazły się fotografie wykonane w tych samych lokalizacjach. Oboje przebywają teraz w Stambule. Ale w sieci można znaleźć kilka ich wspólnych zdjęć. Niektóre zostały wykonane pod koniec ubiegłego roku. Jednak przyglądając się niektórym z nich, trudno stwierdzić, czy rzeczywiście pozuje na nich Doda. 

Rainbows on our terrace

Opublikowany przez Max Hodges Czwartek, 12 listopada 2020

Ale to najnowszy wpis amerykańskiego muzyka wywołał falę spekulacji. Na Instagramie zamieścił romantyczne zdjęcie z kobietą, która do złudzenia przypomina Dodę. Mężczyzna opatrzył kadr opisem: „Na wypadek, gdybyś myślała, że żartuję” i zasugerował, że oświadczył się ukochanej.

Doda na razie nie odniosła się do spekulacji. Z kolei Max Hodges zmienił ustawienia swojego konta na Instagramie na prywatne. Fanom wokalistki trudno uwierzyć w te doniesienia. Redakcji Fakt udało się skontaktować z mężem wokalistki, Emilem Stępniem. 

,,Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem", skomentował sytuację w rozmowie z dziennikarzem. 

Doda
Fot. Screen z Instagrama / Max Hodges

👋🏽England, love ya always

Opublikowany przez Max Hodges Piątek, 22 listopada 2019

Ran into somebody on the other side of the world

Opublikowany przez Max Hodges Niedziela, 16 sierpnia 2020

TAGI #Doda

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.