Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm
O TYM JEST GŁOŚNO

Marta Wierzbicka jest zakochana! Pokazała czułe zdjęcie z nowym partnerem

Jej fani oszaleli z zachwytu

Konrad Szczęsny 23 września 2019 21:01
Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Odkąd latem 2015 roku rozstała się ze swoim długoletnim partnerem, Maciejem Zawadzkim, o życiu osobistym Marty Wierzbickiej zrobiło się wyjątkowo cicho. Aktorka wolała skupić się na zobowiązaniach zawodowych. Jednak kilka miesięcy temu zaczęto spekulować, że w jej życiu pojawił się nowy ukochany, który całkowicie zawrócił jej w głowie. Oficjalnego komentarza próżno było szukać, jednak to zmieniło się teraz. Jednym zdjęciem 28-latka potwierdził krążące od jakiegoś czasu na salonach plotki!  Kim jest jej partner?

Marta Wierzbicka jest zakochana. Aktorka na nowym zdjęciu z partnerem

Po raz pierwszy internauci zobaczyli nowego ukochanego Marty Wierzbickiej w relacji Instagramowej ze ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony autorstwa Magdaleny Cieleckiej. Teraz potwierdzenie nadeszło ze strony samej zainteresowanej.

Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie pełne czułości zdjęcie z partnerem. On, na tle drzewa, mocno ją obejmuje i namiętnie się całują. „To jest to”, podpisała je.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. „Genialne zdjęcie!”, „Przepiękne ujęcie”, podkreślali. ”Pięknie”, napisała podekscytowana Zofia Ślotała, zaś Maffashion skwitowała wszystko... emotikonem serduszka.

Kim jest nowy ukochany Marty Wierzbickiej?

Na podstawie zdjęć wiemy, że to wysoki mężczyzna o ciemnych włosach. Jakiś czas temu plotkowano, że relacja pary weszła na wyższy poziom i ukochany poprosił Martę Wierzbicką o rękę. W czerwcu tego roku Super Express zdradził jego imię - Janek.

„U jej boku pojawił się przystojny Janek. Znają się od kilku miesięcy, ale dopiero od niedawna przestali się ukrywać. Chłopak pracuje w branży PR i jest menedżerem”, zdradził wówczas bliski znajomy gwiazdy Na wspólnej.

Na ile te doniesienia są prawdziwe? Tego nie wiemy...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is it

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday type of makup. Łapie ostatnie słońce, kto jest ze mną?☀️🌻🏵️

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!