KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Skandal na norweskim dworze. Księżniczka Martha Louise związała się z... szamanem!

Nie wszyscy pochwalają ten związek...

Gabriela Czernecka 15 maja 2019 16:40

Norweska księżniczka Martha Louise zakochana! Córka króla Norwegii Haralda V wybrankiem swojego serca podzieliła się na Instagramie. Tam zamieściła piękne wspólne fotografie, które opatrzyła długim i wyczerpującym opisem, przedstawiającym ukochanego: „Kiedy spotkasz swój bliźniaczy płomień, to po prostu wiesz. Miałam szczęście, że spotkałam mój”, pisze. Partnerem księżniczki jest czarnoskóry przewodnik duchowy i szaman, Durek Verrett. Nie wszyscy pochwalają ten związek... 

Norweska księżniczka Martha Louise zakochana. Kim jest jej partner?

O norweskiej księżniczce zrobiło się głośno trzy lata temu. Wówczas wraz z mężem, Arim Behnem wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że zdecydowali się na rozwód. Ich decyzja wstrząsnęła krajem, bowiem małżeństwo uznawane było za jedno z najzgodniejszych małżeństw w rodzinie królewskiej. Para podjęła tę decyzję po szesnastu latach związku. Choć rozwód nastąpił w 2017 roku, byli małżonkowie wciąż zamierzają wspólnie wychowywać trójkę dzieci: Maud Angelica, Leach Isadora i Emma Tallulah. Przypomnijmy, że księżniczka Martha Louise jest córką króla Norwegii, Haralda V i królowej Sonji oraz starszą siostrą następcy tronu Norwegii, księcia Haakona.

Za pośrednictwem swojego Instagrama księżniczka podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Na jej profilu pojawiła się seria pięknych i romantycznych zdjęć księżniczki z nowym partnerem. Jest nim czarnoskóry duchowny przewodnik i szaman. „Kiedy spotkasz swój bliźniaczy płomień, wiesz. Miałam szczęście, że spotkałem się z moim. Durek Verrett zmienił moje życie, tak jak ma to miejsce z tak wieloma. Uświadomił mi, że bezwarunkowa miłość istnieje tutaj na tej planecie. Obejmuje mnie bez pytania i strachu. Rozśmiesza mnie bardziej niż ktokolwiek inny, ma najgłębszą mądrość do podzielenia i wszystkie fragmenty pomiędzy różnorodnością jego istoty. Czuję się szczęśliwa i błogosławiona, że jest moim chłopakiem. Dziękuję, kochanie, za włączenie mnie tak hojnie do swojej rodziny. Kocham cię od tej wieczności do następnej”, pisze pod fotografiami.

Norweska księżniczka i amerykański szaman

Kim jest wybranek księżniczki? To Durek Verrett, Amerykanin, dość popularny w świecie Hollywood. Jego przyjaciółkami są Gwyneth Paltrow czy Nina Dobrev. Ukochany księżniczki wzbudza jednak spore kontrowersje. Znany między innymi z tego, że nawiązuje kontakty ze... zmarłymi podczas prowadzonych przez siebie seansów spirytualistycznych. W Norwegii niektóre media piszą o nim nazywając go „szarlatanem”. Durek używa bowiem własnych (jego zdaniem nadprzyrodzonych) zdolności, które pomagają mu zwalczać raka, białaczkę czy inne odmiany poważnych chorób u ludzi. Był także oskarżony o okradanie swoich pacjentów...

Jak to się stało, że stał się szamanem? U ukochanego księżniczki zdiagnozowano przed laty niewydolność nerek. W pewnym momencie jego stan był bardzo poważny. Jego serce przestało bić: „Jeden z lekarzy uznał go za martwego, ale drugi postanowił ponownie go wskrzesić. Udało się przywrócić go do życia, ale przez wiele miesięcy Durek pozostawał w medycznie wywołanej śpiączce. Nawet gdy się obudził to przez rok nie mógł chodzić”, pisze heavy.com. Doświadczenie bycia na krawędzi śmierci stało się dla niego szansą na lepsze życie i zainicjowało myśl, że jest stworzony do innych rzeczy.

Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do jego spotkania z księżniczką. Zakochana Martha Louise podzieliła się ze światem radosną nowiną, ale zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim spodoba się jej nowy ukochany. Nie zamierza jednak przejmować się negatywnymi opiniami: 

„A ci z was, którzy czują potrzebę krytykowania: Wstrzymajcie się. To nie od ciebie zależy, czy mnie wybierzesz, czy mnie osądzisz. Nie wybieram mojego mężczyzny, aby zaspokoić któregokolwiek z was. Wybieram z miłości. I to wszystko. Durek jest tylko człowiekiem, z którym uwielbiam spędzać czas i który mnie spełnia. Więc dziękuję za respektowanie moich działań i mojego wyboru partnera. W tej chwili wiem tylko, że się kochamy i jestem bardzo szczęśliwa”, pisze. 

Czy niebawem usłyszymy o ślubie w norweskiej rodzinie królewskiej? Wygląda na to, że księżniczka odnalazła swoją drugą połówkę. Zobaczcie, jak prezentują się na wspólnych fotografiach.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.