KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Skandal na norweskim dworze. Księżniczka Martha Louise związała się z... szamanem!

Nie wszyscy pochwalają ten związek...

Gabriela Czernecka 15 maja 2019 16:40

Norweska księżniczka Martha Louise zakochana! Córka króla Norwegii Haralda V wybrankiem swojego serca podzieliła się na Instagramie. Tam zamieściła piękne wspólne fotografie, które opatrzyła długim i wyczerpującym opisem, przedstawiającym ukochanego: „Kiedy spotkasz swój bliźniaczy płomień, to po prostu wiesz. Miałam szczęście, że spotkałam mój”, pisze. Partnerem księżniczki jest czarnoskóry przewodnik duchowy i szaman, Durek Verrett. Nie wszyscy pochwalają ten związek... 

Norweska księżniczka Martha Louise zakochana. Kim jest jej partner?

O norweskiej księżniczce zrobiło się głośno trzy lata temu. Wówczas wraz z mężem, Arim Behnem wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że zdecydowali się na rozwód. Ich decyzja wstrząsnęła krajem, bowiem małżeństwo uznawane było za jedno z najzgodniejszych małżeństw w rodzinie królewskiej. Para podjęła tę decyzję po szesnastu latach związku. Choć rozwód nastąpił w 2017 roku, byli małżonkowie wciąż zamierzają wspólnie wychowywać trójkę dzieci: Maud Angelica, Leach Isadora i Emma Tallulah. Przypomnijmy, że księżniczka Martha Louise jest córką króla Norwegii, Haralda V i królowej Sonji oraz starszą siostrą następcy tronu Norwegii, księcia Haakona.

Za pośrednictwem swojego Instagrama księżniczka podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Na jej profilu pojawiła się seria pięknych i romantycznych zdjęć księżniczki z nowym partnerem. Jest nim czarnoskóry duchowny przewodnik i szaman. „Kiedy spotkasz swój bliźniaczy płomień, wiesz. Miałam szczęście, że spotkałem się z moim. Durek Verrett zmienił moje życie, tak jak ma to miejsce z tak wieloma. Uświadomił mi, że bezwarunkowa miłość istnieje tutaj na tej planecie. Obejmuje mnie bez pytania i strachu. Rozśmiesza mnie bardziej niż ktokolwiek inny, ma najgłębszą mądrość do podzielenia i wszystkie fragmenty pomiędzy różnorodnością jego istoty. Czuję się szczęśliwa i błogosławiona, że jest moim chłopakiem. Dziękuję, kochanie, za włączenie mnie tak hojnie do swojej rodziny. Kocham cię od tej wieczności do następnej”, pisze pod fotografiami.

Norweska księżniczka i amerykański szaman

Kim jest wybranek księżniczki? To Durek Verrett, Amerykanin, dość popularny w świecie Hollywood. Jego przyjaciółkami są Gwyneth Paltrow czy Nina Dobrev. Ukochany księżniczki wzbudza jednak spore kontrowersje. Znany między innymi z tego, że nawiązuje kontakty ze... zmarłymi podczas prowadzonych przez siebie seansów spirytualistycznych. W Norwegii niektóre media piszą o nim nazywając go „szarlatanem”. Durek używa bowiem własnych (jego zdaniem nadprzyrodzonych) zdolności, które pomagają mu zwalczać raka, białaczkę czy inne odmiany poważnych chorób u ludzi. Był także oskarżony o okradanie swoich pacjentów...

Jak to się stało, że stał się szamanem? U ukochanego księżniczki zdiagnozowano przed laty niewydolność nerek. W pewnym momencie jego stan był bardzo poważny. Jego serce przestało bić: „Jeden z lekarzy uznał go za martwego, ale drugi postanowił ponownie go wskrzesić. Udało się przywrócić go do życia, ale przez wiele miesięcy Durek pozostawał w medycznie wywołanej śpiączce. Nawet gdy się obudził to przez rok nie mógł chodzić”, pisze heavy.com. Doświadczenie bycia na krawędzi śmierci stało się dla niego szansą na lepsze życie i zainicjowało myśl, że jest stworzony do innych rzeczy.

Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do jego spotkania z księżniczką. Zakochana Martha Louise podzieliła się ze światem radosną nowiną, ale zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim spodoba się jej nowy ukochany. Nie zamierza jednak przejmować się negatywnymi opiniami: 

„A ci z was, którzy czują potrzebę krytykowania: Wstrzymajcie się. To nie od ciebie zależy, czy mnie wybierzesz, czy mnie osądzisz. Nie wybieram mojego mężczyzny, aby zaspokoić któregokolwiek z was. Wybieram z miłości. I to wszystko. Durek jest tylko człowiekiem, z którym uwielbiam spędzać czas i który mnie spełnia. Więc dziękuję za respektowanie moich działań i mojego wyboru partnera. W tej chwili wiem tylko, że się kochamy i jestem bardzo szczęśliwa”, pisze. 

Czy niebawem usłyszymy o ślubie w norweskiej rodzinie królewskiej? Wygląda na to, że księżniczka odnalazła swoją drugą połówkę. Zobaczcie, jak prezentują się na wspólnych fotografiach.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.