Książę Harry
Fot. John Rainford / WENN.com/agefotostock/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Powinien zostać zastrzelony” Książę Harry drży o swoje życie!

Kto i dlaczego grozi mu śmiercią?

Gabriela Czernecka 7 grudnia 2018 18:47
Książę Harry
Fot. John Rainford / WENN.com/agefotostock/East News

Księciu Harry’emu grożono śmiercią! W czwartek światło dzienne ujrzały szokujące informacje. Neonazistowskie ugrupowanie Sonnenkrieg Division z Wielkiej Brytanii grozi śmiercią księciu Harry’emu! Odkąd książę ożenił się z Meghan Markle nieustannie dostaje pogróżki. Jak się okazuje, choć szóstego grudnia dwóch członków grupy, Andrem Dymock i Oskar Koczorowski zostało zatrzymanych w związku z groźbami wystosowanymi wobec księcia, to niestety ten wciąż nie może spać spokojnie. Dlaczego? 

Kto grozi śmiercią księciu Harry'emu?

Jak podaje dziennik The Sun, groźby wystosowane przez neonazistowskie ugrupowanie Sonnenkrieg Division nie ustały nawet po tym, jak aresztowano ich dwóch członków. Przypomnijmy, że Sonnenkrieg Division jest powiązana z groźną organizacją neonazistowską, której zarzuca się uśmiercenie pięciu osób. Wśród podejrzanych, według śledztwa BBC, są 21-letni Andrew Dymock oraz 17-letni Oskar Koczorowski. Andrew studiuje na uniwersytecie w Bath. Dziennikarze podejrzewają, że to on jest liderem organizacji Jego prawą ręką ma być właśnie 17-letni Oskar, odpowiedzialny za tworzenie materiałów wybuchowych.  

Choć niedawno mężczyźni trafili za kratki, to nadal książę Harry nie może czuć się bezpieczny. Ich dzieło wciąż będzie kontynuowane. W sieci pojawił się przygotowany przez grupę plakat, na którym widać pistolet skierowany w głowę wnuka królowej oraz swastykę. 

Mężczyznom jeszcze nie postawiono zarzutów w tej sprawie, ale jak donoszą zagraniczne media, przedstawiciele tej organizacji zarzucają Harry’emu, że ten ożenił się z kobietą, która jest mulatką. Dymock i Koczorowski gloryfikują Adolfa Hitlera, Charlesa Mansona oraz Jamesa Masona i jak podają zagraniczne serwisy, twierdzą, że nie spoczną, póki książę nie zapłaci swoim życiem za ten błąd.

Według śledztwa BBC, wszyscy porozumiewali się za pomocą gier online. W konwersacji udzielają się także członkowie amerykańskiej organizacji propagującej terroryzm, Atomwaffen Division, która powiązana jest z pięcioma morderstwami. Do sieci trafiły także propagandowe filmy, które ukazują szkolenie na temat broni palnej, w którym uczestniczą właśnie członkowie Atomwaffen.

To właśnie w jednym z takich zamieszczonych postów pojawiły się sugestie, że książę Harry powinien zostać zabity za to, że wziął ślub z kobieta innej rasy. Dziennikarze BBC przekazali już dowody w sprawie policji. Czy faktycznie Harry'emu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo?!  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.