Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Fot. Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Narzeczony księżniczki Beatrice zostawił wcześniej partnerkę i dziecko. Kobieta zabrała głos!

Co powiedziała o zaręczynach byłego narzeczonego?

Gabriela Czernecka 28 września 2019 17:42
Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Fot. Instagram

Zaręczyny księżniczki Beatrice odbiły się szerokim echem w mediach na całym świecie. Kolejna wnuczka królowej Elżbiety II lada chwila stanie na ślubnym kobiercu. Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi są razem od jedenastu miesięcy i zdają się być dla siebie stworzeni. Edoardo Mapelli Mozzi, narzeczony księżniczki Beatrice wchodzi jednak do rodziny królewskiej z dość bogatą przeszłością. Jeszcze dwa lata temu był narzeczonym znanej modelki, z którą ma dziecko! Czy ich ślub w ogóle dojdzie do skutku?

Narzeczony księżniczki Beatrice - była partnerka

Narzeczony księżniczki Beatrice wzbudza spore zainteresowanie. Jest włoskim milionerem, który chętnie przeznacza fundusze na rzecz fundacji i różnych organizacji charytatywnych. To z pewnością działa na jego korzyść, ale w oczach Brytyjczyków nie do końca jest idealnym kandydatem na męża księżniczki. Wszystko przez swoją bogatą przeszłość. 

Okazuje się, że tuż przed zawiązaniem bliższej znajomości z księżniczką Beatrice Edoardo Mapelli Mozzi miał już narzeczoną. Dara Huang była partnerką milionera przez ponad trzy lata. Zakochanych połączyła wspólna pasja - oboje uwielbiają urządzają wnętrza i interesują się architekturą. Para nawet się zaręczyła. Dwa lata temu na świecie pojawił się ich syn, Christopher Wolf. Niestety między narzeczonymi szybko zaczęło się psuć. Edoardo jeszcze mieszkając z Darą i synem, zaczął spotykać się z księżniczką. Jak twierdzą ich bliscy, narzeczeni nie byli już wtedy razem od pół roku.

Wygląda na to, że ich związek szybko odszedł w zapomnienie. Przypomnijmy, że Edoardo i Beatrice znają się tak naprawdę od dzieciństwa. Ich rodziców łączy bliska znajomość, ale przez lata łączyła ich tylko miłość. W dniu zaręczyn Beatrice wielu czekało na reakcję byłej partnerki Edoardo. Dara Huang zdawała się jednak nie komentować zaręczyn byłego narzeczonego. Tego dnia wracała z konferencji w Tajlandii do Londynu, a w mediach społecznościowych dodawała kolejne swoje zdjęcia podczas pracy.

Dopiero dopytana przez dziennikarzy DailyMail odpowiedziała bardzo dyplomatycznie: „Życzę Edo i Beatrice wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że nasze rodziny będą jedną wielką rodziną”. Wszystko wskazuje na to, że księżniczka Beatrice zostanie przyszywaną mamą Christophera Wolfa. To tak naprawdę pierwszy taki przypadek w historii członków rodziny królewskiej. Jedynym wyjątkiem jest książę Karol, który związał się z Camillą Parker-Bowles, gdy oboje byli już rodzicami, dzieci księżnej Camilli były jednak już dorosłe i nie czują się członkami rodziny Windsorów. Wiodą życie z dala od królewskiego dworu. Syn Edoardo ma jednak zaledwie dwa latka. Bardzo prawdopodobne, że będzie towarzyszył Beatrice i Edoardo podczas królewskich przyjęć i najważniejszych wydarzeń. 

Była narzeczona Edoardo Mapelli Mozzi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dara Huang (@dara_huang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edo Mapelli Mozzi (@edomapellimozzi)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!