Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Monika Borzym, Playboy
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Nosi rozmiar 40, a nawet 42 i właśnie… wystąpiła na okładce najnowszego Playboya!

Monika Borzym przełamuje tabu?

Olga Figaszewska 19 kwietnia 2019 17:49
Monika Borzym, Playboy
Fot. materiały prasowe

Monika Borzym pojawiła się na okładce najnowszego numeru Playboya. I… zachwyciła internautów swoimi krągłościami! Polska artystka szybko została okrzyknięta polską Marylin Monroe!

Monika Borzym na okładce Playboya

Monika Borzym ma na swoim koncie pięć płyt. Już jako 19-latka zaczęła podbijać polską scenę muzyczną. Wtedy na zaproszenie Michała Urbaniaka wystąpiła na Jazz Jamboree. Na co dzień zachwyca swoim wokalem i tworzy w klimacie jazzowo-soulowym. Wszyscy pamiętamy ją z programu Twoja twarz brzmi znajomo. Nie można odmówić jej charyzmy i odwagi.

„Bez kompleksów - Monika Borzym - akty i jazz”, tak zatytułowano materiał z udziałem artystki. Sensualna sesja wokalistki wywołała w sieci prawdziwe poruszenie. Internauci podkreślają, że to jedna z najpiękniejszych okładek magazynu Playboy. Nic dziwnego, w końcu fotografka – Iza Grzybowska rewelacyjnie podkreśliła piękno swojej bohaterki.

Czy majowa okładka magazynu przełamuje tabu? „Mam rozmiar 40, a czasem nawet 42. Jestem na okładce Playboya i jestem z tego dumna”, napisała Monika Borzym. Kanon kobiecego piękna wciąż się zmienia. Jesteśmy przyzwyczajeni do promowania modelek o perfekcyjnej figurze czy urodzie.  Ciało bez rozstępów, cellulitu, zmarszczek. Dziś sama Marylin Monroe, symbol seksu, uznana byłaby za... grubą.

I nagle pojawia TA okładka. Zupełnie inna, ale tak bardzo… potrzebna. Czy zmieni wizję piękna? Jej bohaterka nie ma rozmiaru 34 a nawet 36. Ale Monika Borzym jest za to pewna siebie, świadoma swojej kobiecości, atrakcyjna i spełnia się na wielu płaszczyznach. Taka kobieta przemawia do nas z okładki Playboya.  Magazynu, który w ostatnim czasie odchodzi od własnej konwencji.

„Jesteś po prostu piękną naturalną kobietą. Są takie czasy, że niejako trzeba się „tłumaczyć z rozmiarów. Bo sztuczny świat krzyczy o rozmiar 34! Wielki szacunek”, ,,W końcu na okładce @playboy_polska prawdziwa, naturalna i seksowna KOBIETA ❤️❤️❤️👌", czytamy w komentarzach. I trudno się z nim nie zgodzić.

Bo my wpasowujemy się w narzucane nam normy. A wcale nie musimy, bo piękno nie ma rozmiaru. Piękno to różnorodność, o której tak często zapominamy. Niech w końcu się to zmieni. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy, dziękuję za ten niesamowity odzew! Chciałabym go wykorzystać żeby przenieść odrobinę uwagi z moich piersi na estetyczne, zwarte kończyny, najkształtniejsze puszystości w mojej wieloletniej karierze puszystości, wiarę w moją atrakcyjność i gotowość do tej sesji - te niezmiernie ważne rzeczy dała mi moja wspaniała trenerka i przyjaciółka Katarzyna Wolska @catarinaapolonia . To dziewczyna, która normalnie trenuje niezłe harpagany... i mnie- odrębną kategorię 🙃. Dziękuję Ci najczulej! Dziękuję też, całując w magiczne rączki Piotr Wasinski za najbardziej spektakularne włosy życia i @sylwiarakowskamakeup za make-up-no-make-up, czyli wyciągnięcie ze mnie najlepszej możliwej mnie. Dziękuję także za Waszą energię. Jesteście po prostu boscy 🙏 #bodypositive #bodypositivity #playboy #xl #people #amazingpeople #talent #loveyourlive

Post udostępniony przez Monika Borzym (@moborzym)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.