Padły mocne słowa. Co na to aktorka?

Gabriela Czernecka 28 maja 2018 12:54

Anna Mucha w ostrych słowach wyraziła swoje zdanie na temat sesji zdjęciowej Justyny Żyły w Playboyu. Choć odpowiedzi od małżonki skoczka się nie doczekała, to wypowiedziane przez nią słowa wywołały niemały zamęt w sieci. Teraz na odpowiedź zdecydował się sam magazyn! Redakcja Playboya skrytykowała słowa aktorki w dość uszczypliwy sposób. Co na to Mucha? 

Anna Mucha o sesji Justyny Żyły w Playboyu

Anna Mucha w jednym z wywiadów skomentowała sesję zdjęciową Justyny Żyły dla Playboya. Małżonka skoczka pozuje naga na okładce Playboya z sugestywnym tytułem „Góralu, czy ci nie żal?”. Przypomnijmy, że żona skoczka zdecydowała się na udział w odważnej sesji zdjęciowej, by podnieść sobie samoocenę i mieć wspaniałą pamiątkę. Sesja Żyły na łamach Playboya wzbudziła nie lada sensację. Nic dziwnego, że część gwiazd postanowiła wypowiedzieć się na jej temat.

Do tego grona dołączyła m.in. Anna Mucha, która skrytykowała sesję zdjęciową Żyły. Aktorka znana głównie z serialu M jak Miłość stwierdziła, że Playboy skończył się na sesji, której to ona była bohaterką. „Myślę, że przede wszystkim powinniśmy zadać sobie pytanie kto robił te zdjęcia i w jakich warunkach pracował. Są wyjątkowo niedobre. I moim zdaniem i nie mam zamiaru być skromna, Playboy skończył się na mojej sesji. Dziękuję bardzo. Kto ma ten numer to wie o czym mówię. Zapraszam do archiwum Playboya”, powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Playboy odpowiada na zarzuty Anny Muchy

Nie tyle jej słowa, co uzasadnienie tej opinii wzbudziły niemałe emocje. Nikt nie spodziewał  się, że ktokolwiek z zainteresowanych zabierze głos, by odnieść się do słów Muchy. A jednak! Redakcja magazynu postanowiła w dobitny, nieco uszczypliwy sposób skomentować słowa gwiazdy. Dziennikarze Playboya zamieścili krótki wpis na swojej stronie internetowej: „Metallica skończyła się na "Kill'em All", a PLAYBOY na sesji z Anną Muchą. Druga część tego zdania to nie żart, ale słowa samej Anny Muchy, która w ten sposób powiedziała, komentując sesję Justyny Żyły dla jednego z plotkarskich pism”, czytamy.

„Kochana Aniu, jesteś bohaterką jednej z najpiękniejszych i najseksowniejszych sesji PLAYBOYA. Ale Playboy nie zaczął się na sesji z Tobą, ani na niej nie skończył. A na dowód naszych słów pokazujemy wam sesje "sprzed" Anny Muchy, Anny Muchy oraz "po" Annie Musze. Przed aktorką bohaterkami okładek PLAYBOYA były chociażby Edyta Górniak, Anita Lipnicka, Kayah czy Martyna Wojciechowska. A po październiku 2009 m.in. Ola Szwed, Natasza Urbańska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska czy Edyta Herbuś. Oraz Justyna Żyła”, pisze redakcja. 

Pod tekstem Playboy przypomniał kilka pamiętnych sesji, które ukazały się zarówno przed, jak i po tej sesji z Anną Muchą. Wśród nich jest m.in. okładka Playboya z Martyną Wojciechowską, Anitą Lipnicką czy Edytą Górniak. Czy burzę, jaką wzbudziła sesja zdjęciowa Justyny Żyły zdecyduje się skomentować sama zainteresowana? Małżonka skoczka od samego początku mierzy się z hejtem.

Najprawdopodobniej nie odniesie się jednak do słów aktorki, bo jak mówiła w jednym z wywiadów: „Zawsze znajdą się tacy, co będą komentować moją decyzję albo mówić, że matce nie wypada się rozbierać przed obiektywem. Dla mnie to jest piękna pamiątka i prezent na trzydzieste urodziny”. 

Skoro jej podobają się zdjęcia, to to chyba najważniejsze? „Chciałam zrobić sobie taką sesję na pamiątkę póki teraz czuję się pewna siebie, atrakcyjna i chciałam po prostu to uwiecznić i mieć potem pamiątkę na starość. Podobają mi się te zdjęcia naprawdę. Hasło „Góralu czy ci nie żal” jest dla mnie zabawne i myślę, że Piotr się na to nie obrazi. Nie myślałam o tym pod kątem Piotra, zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie”, wyznała Żyła.  

1/6
Justyna Żyła na okładce Playboya
Copyright @Playboy/materiały prasowe
1/6

Przedmiotem zainteresowania mediów od kilku tygodni jest sesja zdjęciowa Justyny Żyły dla Playboya. 

2/6
Anna Mucha krytykuje sesję Justyny Żyły w Playboyu
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
2/6

Okładkę Żyły dla Playboya skomentowała Anna Mucha, która w październiku 2009 roku gościła na okładce magazynu dla panów.

3/6
Anna Mucha, VIVA! styczeń 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
3/6

Mucha skrytykowała nie tylko sam pomysł sesji, ale i jej klimat oraz redakcję magazynu, która teraz postanowiła odnieść się do jej słów.

4/6
Anna Mucha, Playboy
Copyright @Instagram @taannamucha
4/6

Redakcja magazynu zaznaczyła w swoim tekście, że seksowne sesje ani nie zaczęły, ani nie skończyły się po Annie Musze.

5/6
Anna Mucha wciąż rozbiera się na Instagramie. Dlaczego?
Copyright @Instagram @annamucha
5/6

Co na to Anna Mucha?

6/6
Gwiazdy na intymnych zdjęciach, Anna Mucha
Copyright @Instagram @taannamucha
6/6

Czy aktorka skomentuje słowa redakcji?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?