georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool
HISTORIE MIŁOSNE

Razem przetrwali najgorsze. Zawsze się wspierają. Oto historia miłości Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez

Od wczoraj mierzą się z niewyobrażalną rodzinną tragedią

Damian Brillowski 19 kwietnia 2022 12:53
georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool

Historia Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez z początku przypominała baśń o Kopciuszku. Para poznała się 6 lat temu. On wówczas święcił triumfy jako najlepszy piłkarz świata, ona zaś była sprzedawczynią ubrań. Przeznaczenia nie byli jednak w stanie oszukać. Uczucie, jakie wybuchło między nimi, było nie do zatrzymania. Przez lata wiedli szczęśliwe życie, wychowując czwórkę dzieci. Wkrótce mieli powitać na świecie dwoje kolejnych. Kiedy ogłosili fanom, że spodziewają się bliźniąt, nie kryli swojej dumy i radości. Dziś już wiadomo, że tak się nie stanie. Od wczoraj mierzą się z wielką tragedią. Śmierć nowonarodzonego dziecka, jest dla nich ogromnym ciosem. Oto historia miłości Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez, których los okrutnie doświadczył. 

Historia związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez poznali się w 2016 roku. 22-letnia wówczas kobieta pracowała jako sprzedawczyni markowych ubrań w butiku Gucci, znajdującym się w centrum handlowym w luksusowej dzielnicy Madrytu. Znany piłkarz, słynący z zamiłowania do mody, często robił zakupy w miejscu, w którym pracowała Georgina. Gdy ta go w końcu zobaczyła, oniemiała z wrażenia. W najnowszym dokumencie Netflixa pt. „Jestem Georgina”, modelka zdradziła nieco więcej szczegółów na temat ich relacji. 

„Gdy wychodziłam ze sklepu, zobaczyłam przystojnego faceta. Miał prawie dwa metry. Szedł z dzieckiem i przyjaciółmi. Stanęłam jak wryta”, ujawniła Rodriguez, która zakochała się w piłkarzu bez pamięci, na szczęście z wzajemnością. Uczucie, jakie wybuchło między nimi, było jak uderzenie pioruna. Dynamiczne i zaskakujące. „Od momentu, gdy się zobaczyliśmy, utknęła w mojej głowie i od razu kliknęło”, przyznał Cristiano. 

Sportowiec często odbierał swoją ukochaną z pracy. Wtedy dochodziło do zabawnej sytuacji, kiedy to Rodriguez przyjeżdżała do sklepu komunikacją miejską a wracała do domu luksusowym samochodem. „Wiele razy przyjeżdżał do mnie po pracy, a ja wychodziłam ok. 22. Pamiętam, że raz podjechał Bugatti. Moi koledzy z pracy oszaleli. Przyjechałam autobusem i odjeżdżałam Bugatti. Ludzie nie mogli w to uwierzyć”, wspominała.

Czytaj także: Partnerka Cristiano Ronaldo startuje z własną marką!

georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo zostaną rodzicami
Fot. Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wychowują czwórkę dzieci

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo publicznie pokazali się po raz pierwszy w styczniu 2017 roku. Jeszcze tego samego roku, w listopadzie, na świat przyszła ich pierwsza wspólna pociecha, córka Alana Martina. Za to kilka miesięcy wcześniej, w czerwcu, surogatka urodziła im bliźniaki, Mateo i Evę. Nie był to pierwszy raz, gdy piłkarz skorzystał z pomocy matki zastępczej. Już w 2010 roku na świat z pomocą surogatki przyszedł pierworodny syn sportowca - Cristiano Ronaldo Jr. W 2018 roku, kiedy Ronaldo zmienił barwy klubowe z Realu Madryt na Juventus, cała familia przeprowadziła się z Hiszpanii do Włoch. 

W jednym z wywiadów partnerka Cristiano zdradziła, że jej życie jest mocno zdeterminowane przez dzieci. To ona od samego przebudzenia czuwa nad nimi, aby się ubrały i zjadły smaczne śniadanie. Poświęca im też czas na wspólne zabawy i spacery. Z kolei wieczory spędza z ukochanym. Oczywiście znajduje też czas dla siebie, podczas którego oddaje się zabiegom relaksacyjnym w spa bądź trenuje na siłowni. „Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. To miejsce, w którym jestem najszczęśliwsza z dziećmi i partnerem. Dom jest dla nas schronieniem, świątynią zbudowaną z miłości”, oznajmiła w rozmowie z magazynem „Hola!”.

W sierpniu 2021 roku rodzinę ponownie czekała przeprowadzka, tym razem do Wielkiej Brytanii. Było to podyktowane faktem, iż Ronaldo ponownie zmienił barwy klubowe i po wielu latach powrócił do Manchesteru United. 

Czytaj także: Dzięki rodzinie jest na szczycie. Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo? 

georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez już po ślubie? 

Wielbiciele pary od lat zastanawiają się, czy Cristiano i Georgina są już po ślubie. Dotąd żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło swojego statusu małżeńskiego. Jednak pewne sytuacje zdają się potwierdzać wątpliwości fanów. Partnerom zdarza się publicznie mówić o sobie „mąż i żona”. Tak było np. w styczniu 2022 roku, kiedy Ronaldo, odbierając nagrodę podczas gali The Best Fifa Awards, zwrócił się do ukochanej następującymi słowami: „Muszę podziękować rodzinie, żonie, dzieciom, niedługo na świat przyjdą kolejne”. Z kolei modelka nazwała piłkarza „mężem” już rok temu, gdy wstawiła na Instagram urodzinowy post.

Co ciekawe, nie tylko informacja o ślubie pary jest trzymana w sekrecie, również wiadomość o zaręczynach jest tajemnicą poliszynela. Jak widać, nie wszystko w przypadku tej pary jest na sprzedaż. Nawet jeśli zakochani są już po ślubie, to najwidoczniej wolą ten fakt zachować tylko dla siebie i najbliższej rodziny. 

Czytaj także: Wszystkie dzieci Cristiano Ronaldo. Zobacz, jak urosły dzieci piłkarza

Rodzinna tragedia Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Śmierć syna bolesnym ciosem dla piłkarza i modelki

W październiku 2021 roku Cristiano Ronaldo poinformował, że ponownie zostanie ojcem. Wspólnie z ukochaną, Georginą Rodriguez, już wkrótce mieli powitać na świecie kolejne bliźnięta. „Z radością zawiadamiamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości - nie możemy się doczekać, aż was poznamy", pisali szczęśliwi rodzice w mediach społecznościowych. Na świat miały przyjść chłopczyk i dziewczynka. Termin porodu został zaplanowany na kwiecień 2022 roku. 

Dumni rodzice z niecierpliwością wyczekiwali momentu narodzin bliźniąt. Niestety, właśnie spotkała ich niewyobrażalna tragedia. W dniu porodu okazało się, że jedno z nowonarodzonych dzieci nie przeżyło. O śmierci swojego synka Cristiano Ronaldo poinformował w mediach społecznościowych. „Z najgłębszym smutkiem musimy poinformować, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i radością. Chcielibyśmy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich troskliwą opiekę i wsparcie. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą stratą i prosimy o zachowanie prywatności w tym bardzo trudnym czasie. Nasz chłopczyku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy Cię kochać", napisał piłkarz na Instagramie.

Rodzicom składamy głębokie wyrazy współczucia.  

Czytaj także: Rodzinna tragedia Cristiano Ronaldo. Piłkarz i jego partnerka stracili jedno z bliźniąt

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, 22.01.2019 rok
Fot. Europa Press Entertainment/Europa Press via Getty Images

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.