Georgina Rodriguez
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Od Kopciuszka do milionerki. Kim jest Georgina Rodriguez, ukochana Cristiano Ronaldo?

„Nic w życiu nie przyszło mi łatwo”

Damian Brillowski 31 stycznia 2022 12:52
Georgina Rodriguez
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Od kilku dni widzowie w Polsce emocjonują się filmem dokumentalnym Netflixa o Georginie Rodriguez. Film pt. „Jestem Georgina” zdradza intymne szczegóły z życia aktualnej partnerki jednego z najsłynniejszych piłkarza świata Cristiano Ronaldo. Kim tak naprawdę jest Georgina Rodriguez? Jakie tajemnice skrywa? Jej historia to gotowy scenariusz na film o współczesnym Kopciuszku. 

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo: historia poznania

Gdy na platformie Netflix pojawił się dokument pt. „Jestem Georgina” wywołał na całym świecie również w Polsce niemałe poruszenie. To właśnie w tym dokumencie zostały ujawnione sekrety związku jednego z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo. Ale nie tylko. Producenci promują ten film jako „emocjonalny i wnikliwy portret życia codziennego mamy, influencerki, kobiety biznesu i partnerki Cristiano Ronaldo”. Zatem nasuwa się pytanie, kim tak naprawdę jest Georgina Rodriguez?

Historia Georginy Rodriguez bez wątpienia przypomina tę o Kopciuszku, tyle że została umiejscowiona we współczesnym świecie. Już na wstępie celebrytka zaznacza, że: „nic w życiu nie przyszło mi łatwo”. Ma na myśli nie tylko własne życie, ale również związek z Cristiano. Para poznała się w 2016 roku w sklepie Gucci w Madrycie. Ona była sprzedawczynią, on zaś jednym z klientów. Dla obu była to miłość od pierwszego wejrzenia. Modelka wspomina, że na widok „wyglądającego bosko” Ronaldo poczuła „motyle w brzuchu”. Ten dzień na zawsze zmienił życie nieśmiałej kobiety. 

Rodriguez nie miała w życiu lekko. Przyszła na świat 27 stycznia 1994 roku w Argentynie. Jako nastolatka wyemigrowała do Europy, a konkretnie do stolicy Hiszpanii. W Madrycie było ją tylko stać na wynajęcie malutkiego mieszkania, które wcześniej pełniło funkcję magazynu. Warunki mieszkaniowe również pozostawały wiele do życzenia. Zimą lokum było nieogrzewane, zaś latem było w nim bardzo duszno. 

Czytaj także: Wszystkie dzieci Cristiano Ronaldo. Zobacz, jak urosły dzieci piłkarza

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo 

Georgina Rodriguez wiedzie bajkowe życie

Kiedy Georgina Rodriguez związała się z przystojnym piłkarzem jej życie zmieniło się diametralnie. Porzuciła pracę w luksusowym butiku i rozpoczęła życie milionerki. Podróże na krańce świata, ubrania od najlepszych projektantów, najdroższa biżuteria, wykwintne jedzenie czy loty prywatnymi samolotami. To tylko kilka z dobrodziejstw, w jakich pławi się obecnie partnerka Cristiano Ronaldo. Modelka ewidentnie wygrała los na loterii. Od teraz jej życie przypomina bajkę. 

„Odrzutowiec bardzo ułatwia życie. Nie zniosłabym dwóch godzin na lotnisku z Cristiano. Wolałabym już nigdzie nie lecieć. Zawsze staram się podróżować z przyjaciółkami, żeby mogły doświadczyć tego, co ja”, zwierzyła się w najnowszym dokumencie.

Modelka wspomina w filmie, że trudno było jej odnaleźć się w nowej rezydencji ukochanego, gdyż nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tak ogromnym przepychem. „Gdy po raz pierwszy byłam w domu Cristiano, ciągle się gubiłam. Nie wiedziałam, jak dojść do kuchni po szklankę wody. Powrót do salonu zajmował mi pół godziny, bo nie znałam drogi. To wielki dom, a ja od dziecka mieszkałam w maleńkich mieszkaniach. Chyba dopiero po sześciu miesiącach udało mi się poznać wszystkie pomieszczenia”, szczerze przyznała modelka.

Przytoczyła też pewną anegdotkę związaną z przyjazdami do pracy. Okazuje się, że rano modelka sama dojeżdżała do pracy, zaś wieczorem mogła liczyć na wsparcie ukochanego, który przyjeżdżał po nią swoim drogim samochodem.  To robiło imponujące wrażenie na jej znajomych. „Wiele razy przyjeżdżał do mnie po pracy, a ja wychodziłam ok. 22. Pamiętam, że raz podjechał Bugatti. Moi koledzy z pracy oszaleli. Przyjechałam autobusem i odjeżdżałam Bugatti. Ludzie nie mogli w to uwierzyć”, opowiadała. 

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo od 6. lat tworzą jedną z najbardziej medialnych par show-biznesu. Wspólnie wychowują czwórkę dzieci - syna Cristiano Juniora, bliźnięta Evę i Mateo oraz córeczkę Alanę Martinę. Troje pierwszych zostało urodzonych przez surogatkę. Niebawem para powita na świecie kolejne bliźnięta. 

27 stycznia modelka skończyła 28. lat. Z tej okazji piłkarz wraz z dziećmi zorganizował w Dubaju dla ukochanej przyjęcie niespodziankę. Nie zabrakło tortu i bukietu czerwonych róż. Zdjęcia z imprezy celebrytka zamieściła na swoim Instagramie. Obecnie profil modelki obserwuje ponad 31 milionów osób. To właśnie tam doskonale widać, jak ekskluzywne życie prowadzi ukochana Cristiano Ronaldo.  

Czytaj także: Cristiano Ronaldo na wakacjach z rodziną. Starszy syn piłkarza to kopia sławnego ojca!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.