Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Fot. Doug Peters/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zdradzili płeć bliźniąt! Zrobili to w nietypowy sposób

Para podzieliła się radosną wiadomością na Instagramie

Gabriela Czernecka 17 grudnia 2021 11:01
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Cristiano Ronaldo po raz kolejny zostanie ojcem. Piłkarz zawsze otwarcie mówił o tym, że chciałby mieć dużą rodzinę. Portugalczyk ma już trójkę dzieci, które urodziła mu surogatka oraz jedno z obecną partnerką, Georginą Rodriguez. Obecnie partnerka sportowca jest w bliźniaczej ciąży. Teraz para poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, jakiej płci będą bliźniaki. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ujawnili płeć bliźniąt

Plotki o tym, że Cristiano Ronaldo zostanie ojcem pojawiły się już w ubiegłym roku. Piłkarz nie ukrywał, że marzy o wielkiej rodzinie. Podobnie w mediach wypowiadała się jego partnerka, Georgina Rodriguez: „Moje pragnienie macierzyństwa jest silniejsze niż cokolwiek innego. Mam nadzieję, że będę mieć więcej dzieci”, przyznała w jednym z wywiadów. Marzenie pary spełniło się, bowiem modelka niedawno ogłosiła, że jest w ciąży i to w... bliźniaczej. Na Instagramie Cristiano Ronaldo pojawiło się jego zdjęcie z partnerką, na którym pokazują zdjęcia z USG. 

Zobacz: Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem?! Jego partnerka opublikowała tajemniczą wiadomość

„Jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić, że spodziewamy się narodzin bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości - nie możemy doczekać się momentu, w którym Was poznamy”, napisał Cristiano Ronaldo na Instagramie. 

W najnowszym poście piłkarz wraz z ukochaną postanowili ogłosić światu, jakiej płci będą ich kolejne dzieci. W filmie udostępnionym na Instagramie można zobaczyć, jak czwórka dzieci Ronaldo trzyma w dłoniach dwa czarne balony, w których znajdują się kolorowe papierki. W pewnej chwili dzieciaki przebijają wspomniane balony, z których wylatują niebieskie i różowe papierki, symbolizujące płeć nienarodzonych dzieci. W ten sposób dowiadujemy się, że celebryci powitają na świecie dziewczynkę i chłopca. Radość rodzeństwa i mamy, która nagrywała całe zdarzenie była przeogromna. 

„Gdzie zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy #pobłogosławieni”, napisali pod nagraniem. Zobacz, jak bardzo rodzina cieszyła się z ujawnienia płci bliźniąt. 

Dzieci Cristiano Ronaldo 

Życie prywatne Cristiano Ronaldo od lat wzbudza spore kontrowersje i zainteresowanie mediów. Piłkarz latami chronił swoją prywatność. To zmieniło się, gdy postanowił zostać ojcem. W 2010 roku na świat przyszedł Cristiano Junior, którego urodziła surogatka, co wywołało falę spekulacji dotyczącą tożsamości kobiety. Od tamtej pory piłkarz chętnie dzielił się fotografiami syna, które zawsze cieszyły się ogromną popularnością.

Zobacz także: Córka Cristiano Ronaldo świętuje trzecieurodziny! Podobna do słynnego taty?

W 2017 roku rodzina Cristiano Ronaldo powiększyła się. Na świat przyszły urodzone przez surogatkę bliźnięta - Eva i Mateo, a jeszcze w tym samym roku na świecie pojawiła się córka Cristiano Ronaldo, Alana Martina, która jest owocem jego związku z modelką Georginą Rodriguez. 

Niebawem Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez po raz kolejny zostaną rodzicami. Serdecznie gratulujemy!  

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Fot. Carlos Costa/NurPhoto via Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?