Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O NIM JEST GŁOŚNO

Michał Żebrowski opublikował nagranie, na którym... tańczy nago! 

Odważne nagranie podbija Internet!

Gabriela Czernecka 14 października 2019 13:52
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Michał Żebrowski nago! Aktor poszedł na całość i na swoim Instagramie umieścił odważne wideo. Wraz z żoną został gwiazdą okładki najnowszego wydania magazynu L'Officiel. Do sieci trafiło właśnie nagranie zza kulis sesji. Aktor odważył się zapozować nago! To wideo już stało się hitem internetu. 

Michał Żebrowski nago. Odważne wideo podbija internet

Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwym małżeństwem od dziesięciu lat. Ze względu na dużą różnicę wieku ich związek początkowo budził duże emocje, udowodnili jednak, że ich uczucie jest prawdziwe, a rodzina najważniejsza. Para razem wychowuje dwóch synów – 9-letniego Franciszka i 6-letniego Henryka. Zazwyczaj strzegą swojej prywatności i nie zdradzają sekretów swojego życia rodzinnego, od czasu do czasu robią jednak wyjątek. Właśnie zapozowali na okładce jednego z magazynów, a teraz do sieci trafiło wideo zza kulis sesji. 

Para swoją kontrowersyjną sesją uczciła 15-lecie związku. Okazuje się, że zdjęcia były jedynie przedsmakiem tego, co tak naprawdę miało wstrząsnąć widzami. Zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych, które zdecydowaną przewagą głosów wygrało Prawo i Sprawiedliwość, na Instagramie Michała Żebrowskiego pojawił się film, przedstawiający kulisy wspomnianej sesji. Na nagraniu możemy podziwiać aktora w niecodziennej scenie, bowiem Michał Żebrowski pozuje nago! 

Nagranie wywołało ogromne poruszenie i zachwyt tysięcy fanów, którzy kompletnie się tego nie spodziewali:  „podziwiam za odwage😂”, pisze jedna z fanek. „To opisuje idealnie ten wieczór”, dodaje drugi. „Mimo wszystko...wygraliście dzisiejsze internety”, komentuje trzeci. W nagraniu udział wzięła także żona aktora. Ola Żebrowska ma na sobie piękną czarną suknię i w jednej ze scen z całej siły łapie ukochanego za pośladek. „No i dupa”, podpisał nagranie Żebrowski. Zdaniem internautów okazał tym niezadowolenie wynikiem niedzielnych wyborów parlamentarnych. A jak Wam się podoba?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

Michał Żebrowski
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…