Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
ze świata urody

Aleksandra Żebrowska wstawiła na Instagram bardzo nietypowe zdjęcie!

Fanki piszą: dziękujemy!

Marta Cieplak 29 lipca 2019 14:45
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska mimo tego, że jest mamą dwóch chłopców ma figurę modelki! Mało kto jednak wie, że ma rozstępy! I właśnie ta niedoskonałość gwiazda postanowiła pokazać na swoim Instagramie by pokazać innym kobietom, że swoje ciało trzeba kochać niezależnie od tego, jak wygląda! „Ciało bogini za nic się nie wini” napisała pod postem, który robi furorę w sieci!

Aleksandra Żebrowska pokazała swoje rozstępy!

Na zdjęciu wrzuconym na Instagram widać rozstępy na udzie otoczone serduszkiem zrobionym z dłoni Aleksandy. To piękne i mocne w przekazie zdjęcie! 

Dodatkowe hashtagi, które załączyła żona Michała Dąbrowskiego namawiają inne matki do pokazywania swojego ciała z dumą: #tigermama i #stretchmarksunday. Ten ostatni zachęca do wstawiania zdjęcia swoich rozstępów właśnie w niedzielę. Dodała też, że rozstępy na udach wcale nie są w jej wypadku efektem ciąży, ale po prostu szybkiego wzrostu w dzieciństwie. Ma je bowiem od 15 roku życia.

Reakcja fanów na post Aleksandry Żebrowskiej

Post gwiazdy zebrał prawie 10 000 like'ów i 260 komentarzy. Samych pozytywnych! Fanki piszą: „Naturalna kobieta jest najpiękniejsza”, „Dziękuję za ten post. Od razu łaskawiej na siebie popatrzyłam”, „Jezu, jaka normalna kobitka! W dechę”, „Więcej prawdy w takim zdjęciu niż w bukiecie róż”, „Szczerze poprawiła mi Pani humor tym zdjęciem! Słońce tydzień temu przypomniało mi o rozstępach ale zapomniałam, że pewnie co druga z nas je ma”.

My w 100% popieramy taką inicjatywę i wierzymy, że o niedoskonałościach trzeba mówić szczerze i pokazywać, że ciało może być piękne mimo ich obecności!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

God makes no mistakes ✨ . . After being bombarded with so many dms and request, asking me to upload another #glitterstretchmarks artwork , I just had to do it! This magic with shares of 800 posts started last year in November, with something for my OWNSELF healing , I never knew I’d end up creating ripples with these marks & create another series of #glitterabs with Reebok ! Human mind works in the most oddest ways possible , to brighten up #stretchmarks is not permanent, the glitter washes away but the feeling it gives to your soul stays on forever! ✨ hope you like this one ! . . CollageArt SaraShakeel photographer : @lukasmartin for @cheadsmagazine model : @sick.lilninja #art #love #life #vision #create #lovemyjob #happy #hope #bodyempowerment #bodylove #imagine #imagination #create #scars

Post udostępniony przez Sara Shakeel (@sarashakeel)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.